Radnik/ca za pomoć i potporu starijim osobama i/ili nemoćnim osobama  HZZ OGLAS

Poslodavac:
HRVATSKI CRVENI KRIŽ, GRADSKO DRUŠTVO CRVENOG KRIŽA OGULIN
Mjesto rada:
Josipdol
Rok prijave:
19.04.2024.

Mjesto rada:
JOSIPDOL, KARLOVAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
5
Razina obrazovanja:
Osnovna škola niži razredi
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
mogućnost zaposlenja osobe sa invaliditetom
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Bez naknade
Kontakt:
osobni dolazak: PROCE 16, OGULIN
pisana zamolba: Proce 16, Ogulin
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Natječaj za zapošljavanje – Radnik/ca za pomoć u kući
za prijem u radni odnos na određeno vrijeme na projektu "Zaželi Bajku " (SF.3.4.11.01.0410) na radno mjesto
Radnik/ca za pomoć i potporu starijim osobama i/ili nemoćnim osobama
Projekt „Zaželi Bajku“ u skladu je s europskim i nacionalnim preporukama o unaprjeđenju položaja žena na tržištu rada i zaštite prava žena, kao i sa smjernicama politike zapošljavanja država članica EU s naglaskom na promicanje socijalne uključenosti i suzbijanja siromaštva, posebice radi činjenice da će se kao sudionice ovih aktivnosti uključivati žene koje su u nepovoljnom položaju na tržištu rada, a koje će skrbiti o starijim i/ili nemoćnim osobama. Broj traženih osoba: 5
Vrsta zaposlenja: predviđeno trajanje radnog odnosa na određeno – 30 mjeseci, uz obvezni probni rad u trajanju od 1 mjeseca
Radno vrijeme: određeno puno radno vrijeme
Mjesto rada: područje općine Josipdol
Opis poslova:
pomoć u dostavi namirnica, lijekova i drugih potrepština,
pomoć u pripremi obroka u kućanstvima krajnjih korisnika,
pomoć u održavanju čistoće stambenog prostora/domova korisnika,
briga o osobnoj higijeni korisnika,
pružanje podrške korisnicima kroz razgovore i druženje,
pratnja i pomoć u raznim društvenim aktivnostima,
pomoć u ostvarivanju raznih prava (plaćanje računa, dostava pomagala i sl.),
i druge poslove vezane uz skrb starijih i nemoćnih osoba te osoba u nepovoljnom položaju.
Svaka zaposlena žena pruža usluge potpore za najmanje 6 krajnjih korisnika.
6. Kandidatkinje moraju ispunjavati sljedeće uvjete za prijam u radni odnos: punoljetnost;
hrvatsko državljanstvo;
7. Kandidatkinje za javni oglas su dužne priložiti: zamolba za posao;
životopis ( vlastoručno potpisana, obavezno navesti adresu, kontakt broj, e-amil adresu ukoliko ju kandidat posjeduje);
presliku osobne iskaznice;
presliku dokaza o završenoj školi;
dokaz o radnom iskustvu (elektronički zapis ili potvrda izdana od Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje)
potvrda o nekažnjavanju (ne starija od 3 mjeseca)
Kandidati prijavom na oglas pristaju da GDCK Ogulin, kao voditelj obrade, prikupljene podatke na temelju oglasa obrađuje samo u obujmu i samo u svrhu provedbe oglasa, od strane ovlaštenih osoba za provedbu oglasa. GDCK Ogulin s osobnim podacima postupat će sukladno pozitivnim propisima uz primjenu odgovarajućih tehničkih i sigurnosnih mjera zaštite osobnih podataka od neovlaštenog pristupa, zlouporabe, otkrivanja, gubitka ili oštećenja.
Prijave se podnose na adresu: HCK GDCK Ogulin, s naznakom ''Oglas za prijam radnica na određeno vrijeme u projektu “Zaželi Bajku” – ne otvarati, Proce 16, 47 300 Ogulin, u roku od 8 (osam) dana od dana objave oglasa u Hrvatskom zavodu za zapošljavanje, Ispostavi Ogulin te na oglasnoj ploči GDCK Ogulin. Prijave se mogu dostaviti i osobno u GDCK Ogulin, Proce 16 .
Osoba koja nije podnijela pravodobnu i urednu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz oglasa, ne smatra se kandidatom prijavljenim na oglas.
Kandidatkinje koje ispunjavaju formalne uvjete oglasa, bit će pozvane na intervju. Kandidatkinje će o rezultatima oglasa biti obaviještene u zakonskom roku.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142592063
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje