Računovodstveni referent (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
20.03.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Powerserv Croatia je dio Powerserv grupacije sa sjedištem u Beču, Austrija. Za našeg klijenta, uspješnu međunarodnu tvrtku sa stabilnim internacionalnim poslovanjem i ekspanzijom na hrvatskom tržištu, tražimo odgovornu osobu za radno mjesto:

Mjesto rada: Zagreb

Opis poslova:
• Knjiženje URA i IRA
• knjiženje izvoda
• Knjiženje osnovnih sredstava
• Priprema IRA za plaćanje
• Usklađivanje knjigovodstvenih kartica kupaca i dobavljača
• Usklađivanje podataka dobivenih iz maloprodaje
• Pravovremena i točna obrada dokumentacije
• Kontrola računa
• Vođenje evidencija, izrada analiza i priprema izvještaja
• Praćenje, poštivanje i provođenje zakonskih propisa vezanih uz računovodstvo i financije
• Obavljanje drugih računovodstvenih poslova
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
• VŠS/SSS, ekonomskog usmjerenja
• Minimalno 1 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
• Obavezno znanje njemačkog jezika u govoru i pismu
• Poznavanje računovodstvenih standarda i poreznih propisa
• Analitičnost, sistematičnost, točnost, ažurnost u izvršavanju povjerenih poslova
• Obavezno poznavanje MS office alata
• Poznavanje poslovnih procesa u maloprodaji od prednosti
• Prednost posjedovanje znanja u korištenju SAP-a - nije uvjet

Nudimo:
• Ugovor o radu na neodređeno vrijeme
• Puno radno vrijeme
• Kvalitetno uvođenje u posao
• Školovanje
• Ugodnu radnu okolinu

Radujemo se Vašim prijavama putem Brze prijave do 20.03.2015.

Powerserv Croatia d.o.o.
Britanski trg 5
10000 Zagreb
www.powerserv.hr
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
njemački
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina