Psiholog (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
14.02.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Hrvatska kontrola zračne plovidbe d.o.o.
Velika Gorica, Rudolfa Fizira 2, objavljuje

OGLAS
za zasnivanje radnog odnosa na neodređeno vrijeme
za radna mjesta

Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- visoka stručna sprema, diplomski studij psihologije,
- 3 godine radnog iskustva,
- znanje engleskog jezika,
- osposobljenost za rad na računalu (MS Office paket).

Zadaci:
- proučava probleme, predlaže i poduzima mjere iz svog djelokruga rada,
- proučava i kontrolira psihofizičko stanje i opterećenje radnika,
- aktivno sudjeluje u postupku rehabilitacije u slučaju izvanrednog događaja te daje mišljenje o psihofizičkom stanju sudionika u izvanrednom događaju,
- obavlja psihološku prosudbu osoblja prilikom prijama,
- sudjeluje u izradi i provedbi plana razvoja ljudskih potencijala.

Prednost imaju kandidati s:
− položenim stručnim ispitom pri Hrvatskoj psihološkoj komori,
- radnim iskustvom na poslovima upravljanja ljudskim potencijalima (planiranje, selekcija, razvoj kadrova) u velikoj organizaciji,
- radnim iskustvom u području zrakoplovne djelatnosti,
− iskustvom u provođenju i osmišljanju programa edukacije iz područja socijalnih vještina,
− iskustvom u provođenju programa upravljanja stresom za radnike i/ili provođenju kriznih intervencija uslijed traumatskih događaja,
− iskustvom u izradi procedura, odluka i pravilnika iz djelokruga rada,
− izraženom samostalnosti u obavljanju poslova,
− odličnim organizacijskim i prezentacijskim sposobnostima te komunikacijskim vještinama,
− proaktivnim pristupom poslu, te izraženom sklonosti timskom radu,
− izrazitom motiviranosti za rad te spremnosti za učenje.

Uz pisanu prijavu za oba radna mjesta potrebno je priložiti životopis i dokaze o ispunjavanju uvjeta: presliku diplome, presliku domovnice, presliku elektroničkog zapisa ili potvrde Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, preslike ugovora o radu, uvjerenje o nepokretanju kaznenog postupka ne starije od 6 mjeseci.

Preslike traženih priloga ne moraju biti ovjerene, a kandidati koji budu predloženi za zasnivanje radnog odnosa dužni su prije sklapanja pisanog ugovora o radu na uvid dostaviti originalne dokumente. U prijavi je potrebno obvezno navesti naziv radnog mjesta za koje se kandidat natječe te točnu e-mail adresu i broj telefona za kontakt.

Kandidati će biti testirani. Pozivi na testiranje bit će upućeni elektroničkim putem ili telefonski.
Za kandidate koji se ne odazovu pozivu na testiranje smatrat će se da su povukli prijavu za oglas.

Posebni uvjet za oba radna mjesta je probni rad u trajanju šest mjeseci.
Poslodavac zadržava pravo da ne izabere niti jednog kandidata.

Pisane prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se zaključno s 14.2.2016. isključivo preporučenom poštom na adresu:

10150 Zagreb - Zračna luka, p.p. 45.

Nepotpune, nepravodobne prijave, kao i prijave kandidata koji ne ispunjavaju uvjete iz oglasa ili koje su poslane elektroničkim putem ili telefaksom, neće se razmatrati.
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine