Pružatelj/pružateljica usluge potpore i podrške u svakodnevnom životu starijim osobama i osobama s invaliditetom  HZZ OGLAS

Poslodavac:
OPĆINA PETRIJANEC
Mjesto rada:
Petrijanec
Rok prijave:
20.04.2024.

Mjesto rada:
PETRIJANEC, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
10
Razina obrazovanja:
Osnovna škola niži razredi
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
mogućnost zaposlenja osobe sa invaliditetom
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
osobni dolazak: VLADIMIRA NAZORA 157, 42206 PETRIJANEC
pisana zamolba: Vladimira Nazora 157, 42206 Petrijanec
Ostale informacije:
Na temelju Odluke o financiranju, Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike, KLASA: 984-01/23-01/29, URBROJ: 524-07-02-01-01/3-24-32, od 28. ožujka 2024. i temeljem Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava za projekte koji se financiraju iz Europskog socijalnog fonda plus u financijskom razdoblju 2021.-2027., „Zaželi - prevencija institucionalizacije u Općini Petrijanec“, kodni broj: SF.3.4.11.01.0200, od 3. travnja 2024. i članka 48. Statuta Općine Petrijanec (»Službeni vjesnik Varaždinske županije« broj 31/21) općinski načelnik raspisuje JAVNI POZIV
za prijam u radni odnos na određeno vrijeme u sklopu projekta „Zaželi - prevencija institucionalizacije u Općini Petrijanec“, RADNO MJESTO: Pružatelj/ica usluge potpore i podrške u svakodnevnom životu starijim osobama i osobama s invaliditetom
BROJ TRAŽENIH OSOBA: 10 VRSTA ZAPOSLENJA: na određeno – 32 mjeseca RAZINA OBRAZOVANJA: NKV, KV, SSS RADNO VRIJEME: puno radno vrijeme MJESTO RADA: područje Općine Petrijanec NAKNADA ZA PRIJEVOZ: djelomično RASPORED RADNOG VREMENA: prijepodne UVJETI NA RADNOM MJESTU: terenski rad
PREDNOST PRI ZAPOŠLJAVANJU IMAJU: Osobe s invaliditetom – uz Prijavu na Poziv nužno je dostaviti dokaze o ispunjavanju uvjeta za ostvarivanje prava prednosti prilikom zapošljavanja - nalaz, rješenje ili mišljenje relevantnog tijela vještačenja o vrsti, stupnju ili postotku oštećenja ili potvrde o upisu u Hrvatski registar osoba s invaliditetom;
Osobe iz članka 101. stavaka 1. ‒ 3. i članka 102. stavaka 1. ‒ 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskoga rata i članovima njihovih obitelji (NN br. 121/17, 98/19 i 84/21) - uz Prijavu na Poziv nužno je dostaviti dokaze o ispunjavanju uvjeta za ostvarivanje prava prednosti prilikom zapošljavanja. Popis dokaza ovisno o kategoriji ostvarivanja prava dostupan je na: popis dokaza za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju- ZOHBDR 2021.pdf (gov.hr).

OPIS POSLOVA: pružanje usluge potpore i podrške u svakodnevnom životu za minimalno 6 krajnjih korisnika/ica što obuhvaća: - organiziranje prehrane (pomoć u pripremi obroka, pomoć u nabavi hrane i dr.); - obavljanje kućanskih poslova (pranje posuđa, pospremanje stambenog prostora, donošenje vode, ogrjeva i slično, organiziranje pranja i glačanja rublja, nabava lijekova i drugih potrepština i dr.); - održavanje osobne higijene (pomoć u oblačenju i svlačenju, u kupanju i obavljanju drugih higijenskih potreba i dr.); - zadovoljavanje drugih svakodnevnih potreba. KANDIDATI/KINJE SU KOD PRIJAVE DUŽNI PRILOŽITI: 1. Obrazac prijave (može se preuzeti na stranicama Općine Petrijanec www.petrijanec.hr ili osobno u zgradi Općine Petrijanec, Vladimira Nazora 157, 42206 Petrijanec; 2. Molba; 3. Životopis (uz obaveznu naznaku kontakt broja); 4. Preslika osobne iskaznice; 5. Preslika dokaza o završenom obrazovanju. NAČIN PRIJAVE: Prijave se dostavljaju osobno ili putem pošte na adresu: OPĆINA PETRIJANEC Vladimira Nazora 157 42206 Petrijanec s naznakom: „Zaželi - prevencija institucionalizacije u Općini Petrijanec- NE OTVARAJ“. ROK ZA PODNOŠENJE PRIJAVA: 20. travnja 2024. (poštanski žig na pošiljci s datumom najkasnije 20.04.2024.). Javni poziv biti će objavljen na službenim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i internetskoj stranici Općine Petrijanec: www.petrijanec.hr. Sve dodatne informacije o Javnom pozivu mogu se dobiti dolaskom u Općinu Petrijanec, Vladimira Nazora 157, 42206 Petrijanec ili na sljedeće kontakte: Tel: +385 42 714-220, E-mail: [email protected]. Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati. Osoba koja nije podnijela pravodobnu i urednu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz Javnog poziva, ne smatra se kandidatom/kinjom prijavljenom na Javni poziv. Za kandidate/kinje koje ispunjavaju formalne uvjete Javnog poziva, provest će se razgovor (intervju) kandidata/kinja s Povjerenstvom za prijam u radni odnos. Ako kandidat/kinja ne pristupi razgovoru (intervjuu), smatrat će se da je povukao/la prijavu na Javni poziv.
Kandidati/kinje će o terminu održavanja razgovora (intervjua) biti obaviješteni/e najmanje 3 (tri) dana prije održavanja istog na službenoj web stranici Općine Petrijanec www.petrijanec.hr, te putem kontakta navedenih u životopisu.
Za kandidate/kinje koji/e ne pristupe razgovoru (intervjuu), smatrat će se da su povukli/e prijavu. Kandidati/kinje će o rezultatima Javnog poziva biti obaviješteni/e u zakonskom roku.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142583985
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje