Promoter (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
04.12.2014.
Plaća:
od 664 € do 1 460 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
U potrazi smo za promotorima za promociju raznih proizvoda u Njemačkoj.

Naknade se razlikuju, tako da je 50-70 eura za rad do 8 sati obično, a više od 8 sati dnevno je i do 100 eura dnevno moguće. Osim toga, preuzimamo troškove hotela / smještaja. Ako imate svoj vlastiti prijevoz, mi također preuzimamo putne troškove kao gorivo.
Očekujemo dobar njemački, klasa B vozačku dozvolu i idealno privatno vozilo.

Možete na pola radnog vremena, puno radno vrijeme ili honorarni rad početi. Najmanje što treba, biti spremni, barem dva tjedna ostati u Njemačkoj u komadu.

Molimo prijaviti putem e-maila poželjno sa slikama i objavu svog telefonskog broja.

Guten Tag,

wir suchen Promoter für die Promotion verschiedener Produkte in Deutschland.
Es können einfachere Sachen sein, wo sie z.B. einfach die Menschen zählen müssen, die an Ihnen vorbei kommen aber auch Verkostungen von neuen Speisen oder das vorführen verschiedener Produkte.
Die Vergütungen sind unterschiedlich, so sind es für einen Einsatz bis zu 8 Stunden in der Regel 50 Euro, bei Einsätzen von über 8 Stunden am Tag sind bis zu 100 Euro am Tag möglich. Hinzu kommt, dass wir die Hotel/Übernachtungskosten übernehmen. Wenn Sie ein eigenes Fahrzeug haben übernehmen wir auch die Fahrtkosten.
Wir erwarten gutes Deutsch, einen Führerschein Klasse B und im Idealfall ein eigenes Fahrzeug.

Sie können für uns nebenberuflich, hauptberuflich oder auf Honorarbasis tätig werden. Mindestens sollten Sie jedoch gewillt sein, 2 Wochen am Stück in Deutschland zu bleiben.

Bitte bewerben Sie sich per eMail mit Bild und unter angabe Ihrer Telefonnummer.
Posebne pogodnosti:
Smještaj u hotelu.
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, honorarni posao / freelance, student servis
Županija:
Država:
Njemačka

Potrebna vam je vozačka dozvola klase B i dobro poznavanje njemačkog jezika.

E-mail: [email protected]
Strani jezik:
njemački
Vozačka dozvola:
B