Projektant (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
07.08.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
THIS JOB WILL TAKE YOU PLACES

Tvrtka URS je sada dio grupe AECOM. AECOM je vodeća,
u potpunosti integrirana tvrtka koja ima tehničke kapacitete za projektiranje, građenje, financiranje i održavanje infrastrukturnih
objekata u cijelome svijetu. S približno 100.000
zaposlenih – arhitekata, inženjera, projektanata, urbanista, znanstvenika i voditelja projekata – pruža usluge klijentima u preko 150 zemalja. Tvrtka AECOM je lider u sektorima ključnima za svoj opseg poslovanja: transportu, okolišu, energetici, nafti i plinu, vodi i odvodnjavanju, visokogradnji
i vladinim institucijama. AECOM, uvršten na listu Fortune 500, zajedno s tvrtkama URS Corporation i Hunt Construction Group ima godišnji prihod u visini od oko 19 milijardi dolara (31. prosinca 2014.).

Trenutačno tražimo kandidate/kandidatkinje za posao na
radnom mjestu:

PROJEKTANTA
u struci: inženjer građevinarstva – projektant prometnica

urudžbeni broj: PROJ/ROAD/CRO/2015
mjesto obavljanja posla: Zagreb, Hrvatska
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI PRIJAVE:
—— visoka stručna sprema, Građevinski fakultet, usmjerenje
prometnice
—— ovlaštenje HKIG
—— min. 3 godine iskustva na poziciji odgovornog projektanta
—— vrlo dobro poznavanje programa AutoCAD i Bentley MX Road
—— poželjno komunikativno poznavanje engleskog jezika
—— prednost posjedovanje osobnih referenci odgovornog
projektanta izdanih od strane Investitora za projekte
autocesta, brzih cesta i državnih cesta

POPIS OBAVEZA:
—— izvođenje projektnih radova
—— upravljanje poslovima podređenih pomoćnika
—— koordinacija s projektantima drugih struka

NUDIMO:
—— atraktivna primanja
—— posao u međunarodnoj firmi koja se razvija brzo i dinamično
—— mogućnost stručnog usavršavanja
—— sudjelovanje u zanimljivim projektima

Osobe koje su zainteresirane za posao u firmi URS Polska Sp. z o.o. - Podružnica Zagreb za usluge, molimo da nam pošalju životopis i motivacijsko pismo u kojem će biti navedeni urudžbeni broj PROJ/ROAD/CRO/2015 na e-adresu: [email protected]

Ljubazno informiramo da ćemo kontaktirati samo odabrane
kandidate i kandidatkinje.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine