Projektant/ica konstrukcije  HZZ OGLAS

1 dan do isteka
Furrier Group društvo s ograničenom odgovornošću za stručne, znanstvene i tehničke djelatnosti
Mjesto rada:
Osijek
Rok prijave:
30.04.2024.

Mjesto rada:
OSIJEK, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: - samostalna provedba statičkih proračuna i izrada projektne dokumentacije čeličnih i betonskih konstrukcija; primjena nacionalnih i internacionalnih normi i rješenja - građevinski nadzor Uvjeti: - završen studij građevinarstva na razini magistra inženjera građevinarstva - minimalno 2 godine iskustva u projektiranju konstrukcija - poznavanje BIM programskih paketa je prednost ali nije uvjet - ambiciozna osoba sa željom za kontinuiranim učenjem - sklonost timskom radu Što nudimo: - rad u dinamičnom, poticajnom, otvorenom i kreativnom radnom okruženju - mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja - ugovor na neodređeno vrijeme, uz probni rok 6 mjeseci - plaća prema dogovoru ovisno o radnom iskustvu
Napomena: Samo kandidati/kandidatkinje koji uđu u uži izbor bit će kontaktirani. Prijave kandidata/kandidatkinja koje ne ispunjavaju uvjete iz natječaja neće biti uzeti u obzir. Slanjem prijave kandidati/kandidatkinje pristaju na upotrebu i pohranjivanje osobnih podataka u svrhu selekcijskog
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142087287
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje