Prodajno - tehnički savjetnik za unutarnje boje i glet mase (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naton ljudski potencijali d.o.o.
za klijenta traži 2 izvršitelja:

1. Prodajno tehnički savjetnik za unutarnje boje i glet mase (m/ž)
Za lokaciju SPLIT (Dalmacija i Južna Hrvatska)

2. Prodajno tehnički savjetnik za unutarnje boje i glet mase (m/ž)
Za lokaciju ZAGREB (Središnja Hrvatska)

Opis posla:

- dnevni obilasci i briga postojećih klijenata/kupaca na području središnje Hrvatske
- pronalaženje novih klijenata/kupaca (telefonski, putem Interneta)
- komunikacija, suradnja te savjetovanje postojećih kao i novih klijenata
- prodaja robe iz asortimana firme
- rad na strategiji prodaje te obavljanje osnovnih administrativnih poslova vezanih za prodaju
- odgovornost za postizanje prodajnih ciljeva
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- minimalno SSS - građevinska ili ekonomska struka, poželjno VŠS/VSS građevinske ili ekonomske struke
- 2 godine iskustva u prezentaciji i prodaji građevinskog materijala te rada na terenu (prodaja)
- MS Office - aktivni korisnik
- Engleski jezik - osnovno znanje
- znanje njemačkog jezika je plus
- vozačka dozvola B - kategorije, aktivan vozač
- Potvrda o nekažnjavanju – važeća!
- razvijene prodajne i komunikacijske vještine, dobre vještine pregovaranja

Klijent nudi:
- stalni posao, ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 mjeseci
- početna neto plaća 6.000,00kn plus godišnji bonusi po ispunjenju dogovorenih ciljeva
- mogućnost povećanja neto plaće nakon prolaska probnog roka
- benefiti: Božićnica, Uskrsnica i sl.
- radnik dobiva prijenosno računalo, mobilni telefon
- radnik dobiva na korištenje službeni automobil koji ujedno može koristiti i u privatne svrhe

Molimo zainteresirane i kompetentne kandidate da se prijave na ovaj oglas putem BRZE prijave te da obavezno odgovore na dolje navedena pitanja.

*Kandidati koji NE zadovoljavaju navedene uvjete npr. nisu se nikada bavili prodajom građevinskog asortimana, neće biti uzeti u obzir u ovoj selekciji.

*Od kandidata koje izaberemo za osobni razgovor očekujemo da imaju pripremljenu važeću Potvrdu o nekažnjavanju koju će agenciji Naton HR donijeti na uvid.

Zahvaljujemo na Vašoj prijavi.

Naton ljudski potencijali d.o.o. za zapošljavanje ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem klasa UP/I-102-02/14-03/09, urbroj 524-04-02-01/2-14-6
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine