Prodajni savjetnik/prodajna savjetnica  HZZ OGLAS

6 dana do isteka
PRIMA COMMERCE društvo za trgovinu, proizvodnju i usluge s ograničenom odgovornošću
Mjesto rada:
Knin
Rok prijave:
05.05.2024.

Mjesto rada:
KNIN, ŠIBENSKO-KNINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
20 sati tjedno
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
e-mailom: [email protected]
putem linka: https://prima-karijere.talentlyft.com/jobs/prodajni-savjetnik-mz-G6J/new
Ostale informacije:
Opis poslova: • Komunikacija s kupcem kroz prezentaciju proizvoda i postupak prodaje • Informiranje kupca i nuđenje dodatnih usluga koje Prima pruža (montaža, dostava, produžena garancija, dizajn interijera i/ ili druge usluge) • Informiranje i nuđenje kupcu usluge izlaska u dom u svrhu izmjere i izrade najboljeg rješenja i potencijalne prilike za dodatnu prodaju • Izlazak na teren u svrhu prodaje i provođenja izmjere • Izrada cjelovitih rješenja i projekata u 3cad software-u • Izrada predponuda, ponuda i rad na blagajni • Komunikacija s monterima/dostavljačima i provjera zadovoljstva kupca po završetku opremanja • Anketiranje kupaca i posjetitelja salona u svrhu boljeg uvida u njihove potrebe • Briga o čistoći i urednosti prodajnog prostora, pripadajućih prostorija i okolnog prostora • Aktivno praćenje noviteta i usavršavanje u skladu s promjenama u prodajnom procesu, asortimanu i tehnologiji rada • Aktivan rad na pronalaženju novih kupaca kroz prikupljanje kontakata, obilazak terena i istraživanje poslovnih prilika. Uvjeti: • Voliš namještaj, uređenje interijera i dizajn • Imaš pozitivan stav i pokretačku energiju • Fleksibilan si i spreman na učenje • Spreman si za rad u dinamičnom i zahtjevnom okruženju • Sklon si timskom radu • Aktivan si vozač - B kategorije. Poslodavac nudi: • Edukacije i okruženje koje potiču osobni i profesionalan razvoj • Izazovne i raznolike radne zadatke • Nagrađivanje kroz sustav praćenja razvoja kompetencija i osobnog učinka • Sigurno radno okruženje • Zaposlenje na puno radno vrijeme ili nepuno radno vrijeme, ovisno kako tebi odgovara • Mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa • Rad unutar velikog tima • Veliki paket dodatnih benefita (dopunsko zdravstveno osiguranje, osiguranje od nezgode 0/24h, slobodni dani za događaje od osobne važnosti, Multisport pogodnosti, božićnica i dar za dijete, zaposleničke pogodnosti za kupovinu namještaja, osigurano parking mjesto...)
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142348728
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.