Prodajni savjetnik/prodajna savjetnica  HZZ OGLAS

PRIMA NAMJEŠTAJ - prodaja namještaja i opremanje objekata d.o.o.
Mjesto rada:
Osijek
Rok prijave:
17.04.2024.

Mjesto rada:
OSIJEK, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
e-mailom: [email protected]
putem linka: https://prima-karijere.talentlyft.com/o/HeG/apply
Ostale informacije:
Opis posla: Svakodnevna komunikacija s kupcem kroz prezentaciju proizvoda
Proaktivnost u prodaji kako bi naši posjetitelji postali naši kupci
Informiranje kupca i nuđenje dodatnih usluga koje Prima pruža (montaža, dostava, produžena garancija, dizajn interijera)
Izrada financijske ponude i prezentacija rješenja
Izlazak na teren u svrhu prodaje i provođenja izmjere
Izrada cjelovitih rješenja i projekata u programu 3CAD
Komunikacija s monterima/dostavljačima i provjera zadovoljstva kupca po završetku opremanja
Aktivno praćenje noviteta i usavršavanje u skladu s promjenama u prodajnom procesu, asortimanu i tehnologiji rada
Aktivan rad na pronalaženju novih kupaca kroz prikupljanje kontakata, obilazak terena i istraživanje poslovnih prilika
Briga o čistoći i urednosti prodajnog prostora
Ostali poslovi po nalogu poslodavca
Uvjeti: Minimalno srednja stručna sprema
Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
Poznavanje procesa prodaje
Komunikativnost i pozitivan stav
Fleksibilnost i spremnost na učenje
Timski rad i kooperativnost u radu s drugim odjelima
Potrebno poznavanje rada na računalu (MS Office)
B kategorija
Poslodavac nudi: Mentoriranje i okruženje koje potiče profesionalni i osobni razvoj
Širok izbor alata za prezentaciju interijera
Sigurno radno okruženje
Zaposlenje na puno radno vrijeme
Mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa
Rad unutar velikog tima
Nagrađivanje kroz sustav praćenja razvoja kompetencija i osobnog učinka
Veliki paket dodatnih benefita (dopunsko zdravstveno osiguranje, osiguranje od nezgode 0/24h,
MultiSport pogodnosti, božićnica, dar za dijete, slobodni dani za događaje od osobne važnosti, sudjelovanje u team building događajima i edukacijama, pogodnosti za kupovinu namještaja, plaćeni troškovi prijevoza, osigurano parking mjesto, ...)
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142223021
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje