Prodajni/a predstavnik/ca  HZZ OGLAS

1 dan do isteka
MODUL društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju namještaja, trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
30.04.2024.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: •Planiranje, organiziranje i provođenje prodajnih aktivnosti •Kreiranje novih i održavanje postojećih dugoročnih odnosa s klijentima •Educiranje i informiranje potencijalnih klijenata o proizvodima •Analiziranje poslovnog okruženja i situacije na tržištu •Zaprimanje upita i izrada analize upita •Izrada ponude po zaprimljenom upitu (izlazak na objekt prije davanja ponude, ovisno o potrebama) •Kontinuirana komunikacija i sastanci s klijentom tijekom izrade ponude i trajanja projekta •Koordinacija s drugim odijelima u fazi izrade ponude •Ispunjavanje troškovnika sa detaljnim opisima stavki •Rekapitulacija i kontrola ponude •Izmjera objekata prema potrebi •Izrada dokumenata u programu (ponuda, potvrda narudžbe, računi, interni dokumenti) •Praćenje isporuke robe •Praćenje reklamacija sa terena •Ažurno unošenje podataka o poslovnim prilikama i realizaciji projekata u CRM programu •Praćenje isplativosti projekta i postkalkulacija projekta •Izrada tjednog izvještaja •Posjet specijaliziranim sajmovima •Izvršenje drugih poslova po nalogu nadređenog, a koji su srodni prethodno navedenim poslovima i u skladu sa stručnom spremom, radnim iskustvom i osposobljenosti za rad na siguran način •Temeljitost i preciznost u izvršavanju zadataka uz poštivanje zadanih rokova •Izražene organizacijske sposobnosti •Izražene komunikacijske sposobnosti •Sposobnost za multi-tasking
Uvjeti: •VSS, VŠS, SSS; poželjno zanimanje ekonomskog ili društvenog usmjerenje ili iskustvo na navedenom radnom mjestu •Minimalno 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima •Napredno poznavanje rada u O365 s naglaskom na Excel •Poznavanje engleskog ili drugog jezika u govoru i pismu, poželjno njemački jezik •Vozačka dozvola B kategorije
Nudimo Vam: •Ugovor o radu na određeno s mogućnošću sklapanja ugovora na neodređeno •Kontinuirano profesionalno usavršavanje i mogućnost napredovanja •Rast plaće proporcionalno ostvarenim rezultatima •Bonusi za ostvarene radne rezultate •Rad u ugodnoj i dinamičnoj atmosferi •Uvođenje u posao pod vodstvom mentora
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142275848
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje