POSEBNI OGLAS: Javni radovi - Radnik / Radnica za unos podataka

Mjesto rada:
Jastrebarsko
Rok prijave:
28.04.2012.

O poslu

Opis radnog mjesta:
RADNIK/RADNICA ZA UNOS PODATAKA

KLASA: 112-01/12-01/14
URBROJ: 555-13-03-12-1

Zagreb, 20. travnja 2012.

Državni zavod za statistiku objavljuje

OGLAS

za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme putem mjere
Javni radovi za obavljanje pripremnih poslova unosa podataka
Popisa stanovništva, kućanstava i stanova u Republici Hrvatskoj 2011. godine

396 izvršitelja/ica na određeno vrijeme od šest (6) mjeseci za obavljanje poslova programa javni radovi „Pripremni poslovi unosa podataka Popisa stanovništva, kućanstava i stanova u Republici Hrvatskoj 2011.“

Poslovi se obavljaju u Jastrebarskom, objekt broj 61 u krugu vojarne „Dr. Ante Starčević“.

Rad je organiziran od ponedjeljka do petka u dvije smjene i svake druge subote u prvoj smjeni.

Radno vrijeme u prvoj smjeni je od 6,30 sati do 14,00 sati, a u drugoj od 14,00 sati do 21,30 sati.

Uvjeti
- srednja stručna sprema
- poznavanje rada na računalu
- hrvatsko državljanstvo
- nezaposlena osoba prijavljena u evidenciju nezaposlenih u Hrvatskom zavodu za zapošljavanje koja ispunjava uvjete za 100% financiranje plaće putem mjere Javni radovi
(ovu činjenicu potvrđuje Hrvatski zavod za zapošljavanje na obrascu „Prijava na oglas“).

Na oglas se mogu prijaviti osobe oba spola.

Za kandidate prijavljene na oglas koji ispunjavaju potrebne uvjete za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme provest će se razgovor (intervju) radi provjere znanja i sposobnosti bitnih za obavljanje pripremnih poslova unosa podataka Popisa stanovništva, kućanstava i stanova u Republici Hrvatskoj 2011.

Kandidati su dužni priložiti:

- popunjen obrazac „Prijava na oglas“,
- preslik svjedodžbe o završnom ispitu,
- preslik domovnice,
- preslik uvjerenja nadležnog suda da se protiv podnositelja prijave ne vodi kazneni postupak, ne stariji od šest mjeseci.

Svjedodžba o završnom ispitu, domovnica i uvjerenje nadležnog suda da se protiv podnositelja prijave ne vodi kazneni postupak prilažu se u neovjerenom presliku.

Kandidatom prijavljenim na oglas smatrat će se osoba koja podnese pravovremenu i urednu prijavu, te ispunjava potrebne uvjete iz oglasa.

Prijave se podnose najkasnije u roku 8 dana od objave oglasa na web stranici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje www.hzz.hr

Prijave se podnose na adresu: Državni zavod za statistiku, Zagreb, Branimirova 19, s naznakom »Prijava za oglas«

Na web stranici Državnog zavoda za statistiku www.dzs.hr objavit će se mjesto i vrijeme razgovora (intervjua) s kandidatima po grupama, a kandidati će biti pozivani telefonom.

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima, dužni su u prijavi na oglas pozvati se na to pravo i imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima, te su dužni priložiti dokaz o priznatom statusu (rješenje ili potvrdu).

Izabrani kandidati bit će pozvani da u primjerenom roku, a prije sklapanja ugovora o radu, dostave radnu knjižicu i drugu potrebnu dokumentaciju.

Osobe zaposlene putem mjere Javni radovi imaju istu plaću, bez obzira na stupanj stručne spreme i godine radnog staža, koja iznosi bruto 3.300,82 kune mjesečno ( neto oko 2.160,00 kuna) i priznaju se troškovi prijevoza od max. 300 kuna mjesečno.

Za osobe koje imaju stvarne troškove prijevoza manje od 300 kuna mjesečno, isplaćivat će se naknada stvarnih troškova.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
RAVNATELJ
dr. sc. Ivan Kovač

NAPOMENA: Obrazac Prijave kandidata na oglas možete preuzeti:

• na web stranici Državnog zavoda za statistiku: www.dzs.hr
• ili ga možete dobiti kod svog savjetnika u Hrvatskom zavodu za zapošljavanje: u Zagrebu, Jastrebarskom, Karlovcu i Ozlju
Hrvatski zavod za zapošljavanje