Pomoćnik/pomoćnica u kući  HZZ OGLAS

18.04.2024.

Mjesto rada:
RAB, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
3
Razina obrazovanja:
Osnovna škola niži razredi
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
osobni dolazak: BANJOL 20, 51280 RAB
Ostale informacije:
Opis poslova: Organiziranje prehrane u kućanstvima starijih i nemoćnih osoba, obavljanje kućanskih poslova, održavanje osobne higijene, zadovoljavanje svakodnevnih potreba starijih i nemoćnih korisnika.
Pomoć u dostavi namirnica i pripremi obroka, pomoć u održavanju čistoće stambenog prostora/domova, pomoć pri oblačenju i svlačenju, briga o higijeni, pomoć u socijalnoj integraciji, pomoć u posredovanju u ostvarivanju raznih prava (dostava lijekova, plaćanje računa, dostava pomagala i sl), pružanje podrške starijim i nemoćnim osobama kroz razgovore i druženja, te uključivanje u društvo, pratnju i pomoć u raznim društvenim aktivnostima.

Na temelju Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava za projekte koji se financiraju iz Europskog socijalnog fonda plus, Program Učinkoviti ljudski potencijali u financijskom razdoblju 2021-2027., ZAŽELI – PREVENCIJA INSTITUCIONALIZACIJE, od 01. ožujka 2023. godine korisniku bespovratnih sredstava Hrvatskom Crvenom križu Gradskom društvu Crvenog križa Vrbovec odobren je projekt „ZAŽELI – OSTANI U DOMU SVOM“ (SF.3.4.11.01.0245), raspisuje se:
Oglas za prijem u radni odnos na određeno vrijeme.
1. Pomoćnik/ca u kući – na projektu Europskog socijalnog fonda “ZAŽELI – OSTANI U DOMU SVOM” – 3 izvršitelja/ica
Uvjeti radnog mjesta: puno radno vrijeme, djelomična naknada za prijevoz, regres i božićnica, terenski rad na području grada Raba i općine Lopar.
Radni odnos zasniva se do 34 mjeseca, uz probni rad od 3 mjeseca.
Potrebni prilozi uz prijavu:
1. zamolba uz životopis (obavezno navesti adresu, broj telefona, mobitela, e-mail ukoliko kandidat posjeduje)
2. dokaz o završenoj školi ili stručnoj spremi (ukoliko je primjenjivo)
3. preslika osobne iskaznice
4. dokaz o radnom stažu (elektronički zapis ili potvrdu izdanu od Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje)
5. potvrda o nekažnjavanju (ne starija od tri mjeseca od dana objave natječaja)
6. potvrda liječnika obiteljske medicine da ne boluje od duševne, zarazne i bolesti ovisnosti,
7. izjava o davanju suglasnosti za korištenje osobnih podataka (formular dostupan na adresi poslodavca)
Kandidati moraju ispunjavati sljedeće uvjete:
– hrvatsko državljanstvo/osobe pod supsidijarnom zaštitom
– punoljetnost
Na radno mjesto mogu se prijaviti osobe oba spola.
Nepotpune prijave i prijave koje su stigle izvan datuma za dostavu prijava neće se uzimati u razmatranje. Prijave se podnose osobno u sjedištu Poslodavca na adresi Rab, Banjol 20, s naznakom “Za natječaj Pomoćnik/ca u kući projekta “ZAŽELI- OSTANI U DOMU SVOM – ne otvaraj”, zaključno s danom 18. travnja 2024.g do 15h.
Natječaj će biti objavljen na službenim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i internetskoj stranici GDCK Rab te na društvenoj mreži Gradskog društva Crvenog križa Rab. O rezultatima javnog natječaja svi kandidati bit će obaviješteni. Gradsko društvo Crvenog križa Rab zadržava pravo poništenja oglasa bez posebnog objašnjenja.
Projekt je u skladu sa programom “Učinkoviti ljudski potencijali 2021.-2027.” kao plansko -programskom dokumentu čiji je osnovni cilj pridonijeti rastu zapošljavanja i jačanju socijalne kohezije u Hrvatskoj i smjernicama politika zapošljavanja država članica EU s naglaskom na promicanje socijalne uključenosti i suzbijanja siromaštva.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142537117
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje