Pomoćni radnik/ica u tehničkom održavanju  HZZ OGLAS

Danas istječe
APFEL SPORT društvo s ograničenom odgovornošću za sport i usluge
Mjesto rada:
Makarska
Rok prijave:
30.04.2024.

Mjesto rada:
MAKARSKA, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
mogućnost zapošljavanja umirovljenika
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: - redovito održavanje objekta, opreme, uređaja i ostale infrastrukture. - otvaranje i zatvaranje objekta. - samostalno otklanjanje manjih kvarova i nedostatak na objektu i obavljanje jednostavih radova ( grijanje, hlađenje, elektro, vodovod, bravarija, keremika, knauf i ostali građevinski radovi ) - koordinacija sa voditeljem održavanja i izvještavanje o izvršenim radovima. - održavanje zelenih površina i poznavanje osnova hortikulture. - asistencija ostalim odjelima unutar centra. - puštanje kino projekcija i asistencija prilikom prestava i ostalih događanja u objektu.
Uvjeti: - minimalno SSS tehnički smjer - radno iskustvo na sličnim ili istim poslovima - iskustvo rada na sustavima HVAC te sustavima elektroinstalacije - razvijene komunikacijske i organizacijske vještine - želja za preuzimanjem odgovornosti, samostalnost u radu i proaktivnost.
Nudimo: - posao na određeno vrijeme sa mogučnosću stalnog zaposlenja - korištenje godišnjeg odmora u ljetnim mjesecima - timski rad u stabilnoj, rastućoj firmi u novom sportsko - kulturnom centru
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142576708
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje