Pomoćni kuhar (m/ž)  HZZ OGLAS

Mjesto rada:
Novalja
Rok prijave:
27.04.2024.

Mjesto rada:
NOVALJA, LIČKO-SENJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
5
Razina obrazovanja:
Osnovna škola niži razredi
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; sezonski
mogućnost zapošljavanja umirovljenika
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Prijevoz:
Bez naknade
Kontakt:
putem linka: https://webforms.pipedrive.com/f/6dwHMGw75HgBu0XALVSxj6NcR61KdSPTalPQkrMfBtqY9ZLruZuRbAFIdVSJRF
Ostale informacije:
Pomoćni kuhar (m/ž)
Opis posla:
- priprema doručka
- obavljanje pomoćnih kuharskih poslova u kuhinji
- pridržavanje zadanih normativa
- adekvatna priprema i skladištenje namirnica
- održavanje čistoće i urednosti radnog prostora i opreme prije, tijekom i nakon radnih procesa
- primjena propisanih i zadanih standarda u ugostiteljstvu
- završavanje i ukrašavanje jela
- održavanje higijene radnog prostora
- aktivan rad na svim pripremnim pozicijama u kuhinji
- preuzimanje i kontrola kvalitete i količine dostavljenih namirnica
- ostali poslovi prema uputama šefa kuhinje.
Uvjeti:
- PKV/KV/VKV/SSS
- minimalno 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- poželjno poznavanje HACCP normi
- poznavanje stranog jezika je prednost
- marljivost, pouzdanost i odgovornost
- sklonost timskom radu
- motivacija, organizacija, čistoća i urednost
- briga pri ophođenju s namirnicama

Nudimo :
- puno radno vrijeme
- vrijeme rada: ljetna sezona; predviđeni početak rada: 01.05. (uz mogućnost produljenja do kraja godine, ovisno o okolnostima)
- smještaj i jedan obrok osigurani
- ugodna radna atmosfera
- atraktivna primanja (ovisno o iskustvu i znanju)
Assistant Chef (m / f)

Job description:
- preparation of breakfast
- performing auxiliary cooking work in the kitchen
- adherence to set norms
- adequate preparation and storage of food
- maintaining the cleanliness and tidiness of work space and equipment before, during and after work processes
- application of prescribed and set standards in catering
- finishing and decorating dishes
- maintaining workplace hygiene
- active work on all preparatory positions in the kitchen
- taking over and controlling the quality and quantity of delivered food
- other tasks according to the instructions of the chef.

Conditions:
- PKV / KV / VKV / SSS