Pomoćni/a radnik/ica u strojnoj obradi  HZZ OGLAS

Danas istječe
MINI-TRANSPORT društvo s ograničenom odgovornošću za prijevoz, trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Zagreb-Dubrava
Rok prijave:
30.04.2024.

Mjesto rada:
ZAGREB-DUBRAVA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Osnovna škola niži razredi
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Bez naknade
Kontakt:
osobni dolazak: KRČA, 6
mobitel: 095 8920406
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis posla: rad u strojnoj obradi- rastavljanje i sastavljanje glava motora,pranje i čišćenje glava i ostali pomoćni poslovi.Očekujemo samostalnost u radu, odgovornost prema radnim zadacima. Traži se osoba koje je voljna raditi uz mogućnost stalnog učenja i usavršavanja u svom području rada. Radno vrijeme: ponedjeljak-petak od 8-16 sati. Vikendi i blagdani se ne rade. Radno iskustvo nije bitno. Zvati na broj 095/892-0406 pon-pet od 08-16h,doći osobno na adresu Krča 6 ,10040 Dubrava,Zagreb pon-pet od 08-16h ili mailom na [email protected]
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
140993798
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.