Operater/ka centralnog dojavnog sustava - cds  HZZ OGLAS

Danas istječe
NOKY SECURITY d.o.o. za tjelesnu i tehničku zaštitu osoba i imovine
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
30.04.2024.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
mogućnost zaposlenja osobe sa invaliditetom
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
osobni dolazak: ULICA JAKOVA GOTOVCA 1
mobitel: 099 3682023
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Noky Security d.o.o., tvrtka koja se bavi pružanjem sigurnosnih usluga (tjelesna i tehnička zaštita), traži kvalificiranog i odgovornog kandidata za radno mjesto Operater centralno dojavnog sustava (CDS).
OPIS POSLA: •Praćenje i upravljanje centralno dojavnim sustavom (CDS) •Reagiranje na dojave i poduzimanje odgovarajućih akcija u skladu s protokolima tvrtke •Suradnja s ostalim sigurnosnim osobljem radi osiguravanja sigurnosti objekata i imovine klijenata •Vođenje evidencije o događajima i intervencijama te izvještavanje nadređenima
UVJETI: •Minimalno srednjoškolsko obrazovanje •Iskustvo rada s centralno dojavnim sustavom (CDS) ili sličnim sigurnosnim sustavima je prednost •Sposobnost brzog i efikasnog reagiranja u stresnim situacijama •Sposobnost rada u smjenama od 12 sati •Izražene komunikacijske vještine i timski duh •Poštovanje etičkih i profesionalnih standarda
POSLODAVAC NUDI: •Stalni radni odnos •Redovita primanja i mogućnost napredovanja •Obuka i podrška u radu •Dinamično radno okruženje •Fleksibilnost radnog vremena i odabira smjena
RADNO VRIJEME: •Smjenski rad, 14 - 15 dana mjesečno u smjenama od 12 sati: - Dnevna smjena: 07:00 - 19:00 - Noćna smjena: 19:00 - 07:00
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142210301
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje