.NET programer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
22.03.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naton ljudski potencijali d.o.o. za klijenta traži:

.NET programer (m/ž) , 2 Izvršitelja
Područje rada: Grad Zagreb/ centralni dio
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata se očekuje:
• VSS - FER, FOI, PMF, FESB, TVZ (ili odgovarajuće radno iskustvo)
• Radno iskustvo u profesionalnom razvoju softvera (ili dokaz o neizmjernom entuzijazmu kao što su ogledni radovi, primljene nagrade i sl.)
• Poželjno iskustvo u bankarskom sektoru
• Dobro poznavanje razvojnog alata Microsoft Visual Studio (.NET)
• Načelno poznavanje procesa razvoja/održavanja aplikacija
• Poznavanje principa objektnog programiranja i nasljeđivanja

Programski jezici:
• C# [Obavezno],
• ASP .NET Webforms [Poželjno/Upoznat],
• HTML [Poželjno],
• Javascript [Poželjno],
• WCF servisi [Poželjno],
• PL SQL (Poželjno),
• jQuery (Poznavanje)
• Bootstrap CSS (poznavanje)

Poslodavac kandidatu nudi:
• odlični financijski uvjeti
• ugovor o radu na neodređeno vrijeme
• mogućnost napredovanja, plaćene edukacije i sl.
• rad u stabilnoj tvrtki u centralnom dijelu Zagreba

NAČIN PRIJAVE (Molimo dobro pročitati)
• Molimo kandidate da pošalju najnoviji životopis s fotografijom (poželjno) te navedenim mjestima rada i kratkim opisom odgovornosti pri svakoj poziciji na adresu [email protected]

• Kandidate izabrane za osobni razgovor u Agenciji kontaktirat ćemo telefonski

• Molimo kandidate da dobro pročitaju oglas i način prijave te budu objektivni kod samoprocjene budući da se traže navedena znanja i iskustva.

Naton ljudski potencijali d.o.o. za zapošljavanje ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA UP/I-102-02/14-03/09, URBROJ 524-04-02-01/2-14-6
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Poznavanje rada na računalu:
napredno