Mehaničar / mehaničarka za popravak motornih vozila  HZZ OGLAS

12 dana do isteka
REALHVAR, obrt za usluge vl. Kristijan Tandara, Hvar, Ulica Vanđele Božitković 22
Mjesto rada:
Hvar
Rok prijave:
12.05.2024.

Mjesto rada:
HVAR, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Osnovna škola niži razredi
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; sezonski
mogućnost zapošljavanja umirovljenika
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Samački smještaj
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
mobitel: 095 7373477
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis posla: Real Hvar, tvrtka za najam vozila u gradu Hvaru (automobila, skutera i quadova), trenutno traži iskusnog mehaničara za popravak i održavanje motornih vozila i/ili referenta za rad u sezoni, u periodu od 01.05. do 01.11.
Ako voliš motorna vozila, posjeduješ vozačku dozvolu B kategorije, te vladaš engleskim jezikom, a pritom si vješt u popravcima motornih vozila, možda smo upravo tebi namijenili mjesto u našem timu! Opis posla obuhvaća:
• Upravljanje procesom pripreme, iznajmljivanja i povrata vozila.
• Učinkovita komunikacija s klijentima i aktivna prodaja dodatnih proizvoda i usluga.
• Briga o potrebama, zahtjevima i zadovoljstvu klijenata.
• Popravak i održavanje motornih vozila.
Što nudimo:
• Slobodan dan jednom tjedno (četiri dana mjesečno).
• Osiguran i plaćen privatni smještaj u neposrednoj blizini radnog mjesta.
• Rad na određeno s mogućnošću stalnog sezonskog zaposlenja.
• Priliku za rad u dinamičnom i prodajnom okruženju.
• Stimulativna primanja.
• Vozilo za lakši prijevoz na posao i natrag.

Od tebe očekujemo:
• Dobar nivo engleskog jezika.
• Profesionalnost i odgovornost u radu.
• Marljivost, fleksibilnost i timski rad.
• Dobre komunikacijske i interakcijske vještine.
• Vozačku dozvolu B kategorije (prednost će imati kandidati s kategorijama A1 ili višim).
• Dobro iskustvo u popravljanju i održavanju motornih vozila, uz želju za daljnjim usavršavanjem.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142579515
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje