Mehaničar/ka - automehaničar/ka  HZZ OGLAS

Poslodavac:
GRA-PO D.O.O. ZA TRGOVINU I USLUGE
Mjesto rada:
Donji Stupnik
Rok prijave:
03.05.2024.

Mjesto rada:
DONJI STUPNIK, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla:
Održavanje i popravak građevinskih, poljoprivrednih i komunalnih strojeva i postrojenja
- rad na popravljanju i održavanju strojeva i opreme - rad u radionici u Donjem Stupniku

Uvjeti: KV/SSS tehničke ili automehaničarske struke
vozačka dozvola B kategorije (nije uvjet)
poželjno znanje engleskog jezika (nije uvjet)
poželjno radno iskustvo na mehaničarskim poslovima
poželjno poznavanje rada na računalu
poželjno poznavanje rada sa dijagnostikama:
samostalnost u izvršavanju radnih zadataka
analitičnost, sistematičnost i inovativnost u radu
odgovornost i pouzdanost
sklonost timskom radu i komunikativnost
spremnost na daljnje učenje i usavršavanje

Poslodavac nudi: rad u dinamičnom okruženju
rad s vrhunskim stručnjacima u sektoru
stimulativna primanja sukladno ostvarenim rezultatima i angažmanu
zajamčena je potpuna podrška ostalih kolega kao i pristup svim potrebnim informacijama za uspješnu integraciju u kolektiv
kontinuiranu daljnju edukaciju u Hrvatskoj i inozemstvu
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142260607
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje