Medicinski predstavnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
26.12.2014.
Plaća:
od 1 062 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naton ljudski potencijali d.o.o.
za klijenta traži kandidata za radnu poziciju:

MEDICINSKI PREDSTAVNIK (m/ž), 1 Izvršitelj
Mjesto Rada: Grad Zagreb

Klijent je internacionalna farmaceutska kompanija.

Opis posla:
Prezentacija Rx lijekova, obilazak ključnih (specijalisti u bolnicama i privatnim klinikama: pulmologija, dermatologija i ginekologija ) i opća praksa
Posebne pogodnosti:
Klijent nudi:
• ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 mjeseci
• početna neto plaća 8.000,00kn do 8.500,00kn + bonus kroz neko vrijeme ovisno o rezultatima
• prijenosno računalo, mobitel
• novi službeni automobil za poslovne i privatne svrhe

Detaljne informacije o uvjetima rada : na razgovoru s klijentom za odabrane kandidate
Početak rada: 01/02/2015
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VSS - farmacija, medicina, biokemija, stomatologija, veterina
• minimalno 2 godine relevantnog iskustva na navedenoj poziciji u humanom programu
• rad i kontakti sa navedenim specijalistima su velika prednost
• izvrsno poznavanje engleskog jezika u vidu korespondencije , čitanja stručne literature, komunikacije na određenim eventima (predavanja i slično)
• aktivan njemački jezik je plus
• vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
• razvijene prodajne i komunikacijske vještine
• pozitivna osobnost, odlične organizacijske vještine, elokventnost, aktivno znanje iz biomedicinske domene te spremnost na novo učenje o proizvodima
• samostalnost u radu, sposobnost brzog snalaženja te rješavanja eventualnih problema
• proaktivnost, želja za dobrim rezultatom
• iskustva rada za tvrtke s dobrim portfoliom u navedenim specijalizacijama je prednost

Molimo cijenjene kandidate da putem Brze prijave odgovore na navedena pitanja, te da nam pošalju najnoviji i kompletan životopis na ENGLESKOM jeziku s kronološki navedenim mjestima rada te kratkim opisom pri svakoj poziciji. Prijava ide isključivi putem portala posao.hr. Kandidate izabrane za osobni razgovor kontaktirati ćemo telefonski unutar mjesec dana.

Zahvaljujemo na Vašoj prijavi.

Naton ljudski potencijali d.o.o. za zapošljavanje ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem klasa UP/I-102-02/14-03/09, urbroj 524-04-02-01/2-14-6
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine