Medicinski kozmetičar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
25.04.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Beauty centar Bambina traži djelatnika za rad na poziciji

Medicinskog kozmetičara (m/ž)

Usluge Beauty centra Bambina:
- njega lica
- oblikovanje tijela i mršavljenje
- depilacija (trajna i klasična)
- masaže
- uljepšavanje (manikura, pedikura, oblikovanje obrva, ekstenzija trepavica i sl.)

Tražimo talentiranu i iskusnu osobu (najmanje 2 godine iskustva) u područjima kojima se bavimo. U slučaju da nemate relevantno radno iskustvo, u obzir dolaze i kandidati sa završenom školom za kozmetičara.

Što možete očekivati od posla:
- rad u stabilnom salonu s dugogodišnjom tradicijom
- konkurentnu plaću (početna plaća min. 1000 EUR) te bonusi svaki mjesec u skladu s ostvarenjima
- kontinuirana edukacija i profesionalni napredak
- dinamično okruženje u velikom salonu s puno različitih usluga i klijenata
- mentoriranje u područjima u kojima je potrebno
- pozitivnu timsku radnu atmosferu

Znanja i kvalifikacije:
Od nove osobe očekujemo:
- relevantno radno iskustvo (minimalno 2 godine)
- tretmani lica i tijela te korištenje kozmetoloških aparata
- samostalnost u obavljanju različitih tretmana lica i tijela
- komunikacija s klijentima, razumijevanje njihovih potreba i davanje prijedloga tretmana
- kontinuirano učenje o posljednjim trendovima u industriji
- održavanje radnog prostora urednim i čistim uz najviše higijenske standarde
- održavanje profesionalnog odnosa s klijentima
- povjerljivost u radu

Molimo prijavite se putem donje 'Brze prijave'.
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine