Medicinska sestra - tehničar (m/ž)

Mjesto rada:
Zürich, Switzerland
Rok prijave:
19.05.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mythenmedical je vodeća tvrtka u Švicarskoj u oblasti kadrovskih usluga za zapošljavanje kvalificiranog osoblja širom države. Naš fokus je u zdravstvenoj oblasti i medicini, te u informatici, kroz najam privremenih radnika i direktnog zapošljavanja.

Za naše stalne klijente u Švicarskoj, renomirane bolnice i klinike, tražimo od 01.09.2016. veći broj djelatnika:

- Općeg smjera kao i raznih specijalističkih opredijeljenja - intenzivni odjel, operacijska sala, Röntgen und MRI i druga.
Posebne pogodnosti:
Naša ponuda:
• sigurno radno mjesto u etabliranim ustanovama
• odlicni uvjeti namjestenja: 41-sat u tjednu, dodaci za vikend i nocni rad, najmanje 25 radnih dana (5 tjedana) odmora,
odlicni uvjeti mirovnog i socijalnog osiguranja, 13.placa kao i mogucnost subvencioniranog smjestaja u stanovima za
personal.
• mnogostruke razvojne mogućnosti i mogućnost napredovanja
• nagrade za zaposlenike koji imaju zamjetne rezultate
• pomoc prilikom predeljenja/trazenja smjestaja
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Switzerland

Znanja i kvalifikacije:
Vaš profil:
• završena minimum SSS sa zvanjem: Medicinski tehničar (i/ili sličnim zvanjem) sa položenim stručnim ispitom i/ili
specijalističkom obukom
• relevantno iskustvo
• znanje njemačkog jezika - minimum B1 nivo (komunikacija i stručni jezik)
• Vrsno koristenje racunala
• izvrsna osjećaj odgovornosti i pouzdanosti.
• timski ste igrač i imate organizacijskog talenta

Zainteresirani?
Vaše prijave nam može poslati na hrvatskom ili njemačkom jeziku putem linka za prijavu na nasoj webstranici: www.mythenmedical.ch

Prijavite se odmah!
Strani jezik:
njemački
Poznavanje rada na računalu:
dobro