Manikure - umjetnih noktiju (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
21.07.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Salon za manikuru u Zagrebu koji se otvara u srpnju 2016.g. a koji je dio međunarodnog lanca Nail & Go Walk-in-Nailbar traži djelatnicu na poslovima

za puno odnosno nepuno radno vrijeme

Sav materijal, sredstva i strojevi za rad su osigurani našim djelatnicima, oni moraju dodati samo svoje stručno znanje.

Čekamo prijave zajedno sa stručnim životopisom s fotografijom, odnosno molimo da se priloži nekoliko fotografija o dosadašnjim radovima na e-mail adresu: [email protected] .
Molimo da u dopisu navedete i jezik komunikacije (poznavanje engleskog jezika je prednost).
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• elegantno radno okružje
• stabilno poduzetničko zaleđe
• fiksna dnevna zarada + posebni dio u ovisnosti od radnog učinka
• mogućnost stručnog usavršavanja u inozemstvu
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, stručno osposobljavanje, honorarni posao / freelance
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• diploma za manikuru
• min. 1 god. radnog iskustva u struci
• uljudnost sa klijentima, preciznost u radu
• čist, njegovan izgled
Minimalna stručna sprema:
Tečaj
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina