Kuhar (m/ž)

Mjesto rada:
Killarney, Bantry, Irska
Rok prijave:
15.04.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Želite li se preseliti u Irsku?

Trenutno nudimo uzbudljive prilike za rad u našoj veoma prometnoj hotelskoj grupaciji u jugozapadnoj Irskoj.

The Gleneagle and Brehon hoteli se nalaze u Killarneyju. The Maritime hotel se nalazi u Banstryju, zapadni Cork.

The Gleneagle Group trenutno zapošljava kuhare svih razreda, posebice Demi Chef i Chef de Partie. Kandidati koje se zaposli će raditi kao dio kuhinjskog tima i biti odgovorni za pripremu i prezentaciju hrane prema potrebnim standardima.

ODGOVORNOSTI ĆE UKLJUČIVATI (OVISNO O ISKUSTVU)
• nadgledati i voditi sekciju kuhinje osiguravajući konzistentnost pripreme i usluživanja hrane
• biti mentor i podučavati mlađe kuhare
• osiguravati usklađenost sa svim HACCP, zdravstvenim i sigurnosnim propisima
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Irska

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI
• 2 godine radnog iskustva na razini Chef de Partie, iskustvo u kateringu velike količine u objektima slične veličine
• Dobro znanje i strast za izvanrednom pripremom i prezentacijom hrane
• Izvanredne međuljudske i komunikacijske vještine
• Tražimo kandidate koji su spremni posvetiti 12 mjeseci radu u našoj kompaniji

O KOMPANIJI - naši hoteli
Gleneagle Hotel and River Apartments Killarney – 250 spavaćih soba, apartmana za samostalan boravak, opsežni sadržaji za konferencije, bankete i zabavu, teniski tereni, tereni za pitch & putt, 25-metarski bazen, teretana - www.gleneaglehotel.com
The Brehon, Killarney - luksuz s 4 zvjezdice, 125 spavaćih soba, kapacitet za bankete za 200 ljudi, dom Angsana Spa-a i Vitality Suite-a - www.thebrehon.com
The Maritime, Bantry, okrug Cork - 4 * 125 spavaćih soba, kapacitet za bankete od 300 ljudi, centar za opuštanje - www.themaritime.ie

LOKACIJA
Killarney - grad srednje veličine, s populacijom od 150.000 stanovnika. Primarna djelatnost kojom se većina bavi je turizam. Grad je okružen s 10.000 hektara Nacionalnog parka Killarney, koji uključuje planine, jezera, šume te pješačke i biciklističke staze - www.killarney.ie
Bantry - moderno lučko mjesto u slikovitom zapadnom Corku, smješteno na svjetski poznatom Divljem atlantskom putu - www.bantry.ie

PRISTUP LOKACIJI
U blizini Killarneyja se nalaze tri međunarodne zračne luke - Kerry (15 minuta), Cork (90 minuta) oi Shannon (120 minuta).
Zračna luka u Corku je udaljena otprilike 90 minuta vožnje od Bantryja.
Vlakom se stigne iz Dublina u Killarney za 3 i pol sata.

POTPORA I POGODNOSTI
Konkurentne plaće
Osiguran smještaj za prva 4 tjedna kako bi Vam se pomoglo da se doselite
Pomoć u otvaranju bankovnog računa i izdavanju broja socijalnog osiguranja
Opsežna uvodna obuka i mogućnosti razvoja karijere
Osiguran pristup sadržajima za razonodu i tererani
Subvencionirane cijene za članove obitelji i prijatelje u svim našim objektima

Kandidati moraju dostaviti svoje životopise i oni MORAJU biti na engleskom jeziku.
Svi kandidati trebaju zadovoljavati pravni status za rad u Irskoj.

Svi kandidati koji dobiju posao se u potpunosti moraju pridržavati Covid 19 protokola u pogledu putovanja i karantene po dolasku u Irsku.

Vašu prijavu na engleskom jeziku dostavite dostavite putem "Brze prijave".
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine