Komercijalist

Mjesto rada:
Zagreb i okolne županije
Rok prijave:
28.02.2017.
Plaća:
od 531 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis posla:
• svakodnevni komercijalni kontakti i obilasci kupaca
• ugovaranje prodaje sa novim kupcima
• poznavanje prodajnog asortimana
• kontrola zaliha i naručivanje robe
• priprema relevantnih izvještaja (prodajni rezultati, analize, aktivnosti konkurencije)
• predlaganje idejnih rješenja i aktivnosti za ostvarenje snažnije pozicije društva na tržištu
Posebne pogodnosti:
Novom suradniku nudimo rad u dinamičnom i motivirajućem okruženju, poticajna primanja, službeni mobitel i prenosno računalo.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• minimalno SSS ekonomskog, trgovačkog ili strojarskog smjera
• iskustvo u poslovima prodaje
• napredno znanje rada na računalu (MS Office)
• vozačka dozvola B kategorije
• Engleski jezik (prednost)
• izražene prodajne sposobnosti i komunikacijske vještine
• izrazita proaktivnost i samoinicijativnost
• usmjerenost na uspjeh i postizanje zajedničkih ciljeva
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine