Komercijalist (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
08.05.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Baby Center d.o.o. jedno je od vodećih poduzeća koje se bavi prodajom proizvoda namijenjenih djeci od rođenja do osme godine života. Kupcima u Sloveniji prvi smo izbor, a svoj položaj na hrvatskom tržištu već pet godina gradimo osobnim pristupom kupcima i razumijevanjem potreba klijenata. Zaposlenicima nudimo ugodnu radnu okolinu i rad u stabilnom poduzeću. Za potrebe širenja poslovanja u Hrvatskoj i razvoj veleprodaje tražimo odgovornu osobu motiviranu za daljnji rast i razvoj društva. Cijenimo entuzijazam i zalaganje naših zaposlenih te nagrađujemo dobre rezultate, a u svakodnevnom poslovanju potičemo svakog pojedinca da pokaže svoje sposobnosti. Ukoliko želite postati dio našeg tima, pridružite nam se na novootvorenom radnom mjestu:

KOMERCIJALIST (m/ž)
[Zagreb]

Ključna zaduženja:

• Organiziranje i vođenje poslovanja veleprodaje na teritoriju Republike Hrvatske
• Širenje prodajne mreže veleprodajnih kupaca, rad na terenu
• Dogovaranje uvjeta s kupcima, priprema ugovora, cjenika i vođenje brige o naplati
• Operativna provedba prodajnih aktivnosti: narudžbe, kontrola zaliha, odobrenja, izlaganje robe…
• Planiranje, organizacija, praćenje realizacije i provedba promocijskih aktivnosti s ciljem povećanja uspješnosti poslovanja
• Priprema sadržajnih gradiva za oglašavanje
• Praćenje tržišnih trendova i prilagodba tržišnim uvjetima
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
• Najmanje 1 godinu iskustva i rada u veleprodaji s malim kupcima i/ili trgovačkim lancima
• Dobro poznavanje tržišta, prednost je poznavanje asortimana za bebe i djecu
• Odlično vladanje MS Office alatima (Excel)
• Aktivno služenje engleskim jezikom, slovenski je prednost
• Vozačku dozvolu B kategorije
• Proaktivni pristupu poslu i ostvarenju ciljeva
• Razvijene analitičke sposobnosti, dobre komunikacijske i pregovaračke vještine
• Sposobnost timskog rada

Želite li sudjelovati u radu uspješne Baby Center ekipe – prijavite se svojim motivacijskim pismom i životopisom do 8.5.2017. na mail: [email protected].
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina