Komercijalist/komercijalistica  HZZ OGLAS

1 dan do isteka
HORVAT društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Sirač
Rok prijave:
30.04.2024.

Mjesto rada:
SIRAČ, BJELOVARSKO-BILOGORSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike excel
osnove korištenja računala u Windows okruženju
word
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
5 godina
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
osobni dolazak: STJEPANA RADIĆA 122, 43541 SIRAČ
mobitel: 099 8187201
pisana zamolba: Stjepana Radića 122, 43541 Sirač
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis radnog mjesta: poslovi prezentacije i prodaje zaštitne odjeće i ostale zaštitne opreme pravnim osobama, malim, srednjim i velikim tvrtkama u industriji, obrtima i OPG-ima terensko djelovanje i obilazak potencijalnih kupaca se obavlja prioritetno na području Zapadne a povremeno i Istočne Slavonije terensko djelovanje u prosjeku se obavlja 3 radna dana a uredski dio posla – priprema za teren, pisanje ponuda i ostalih dokumenata 2 radna dana u tjednu prednost imaju kandidati sa stanovanjem u Bjelovarsko-bilogorskoj ili Požeško-slavonskoj županiji jer bazni ured je u Siraču
Uvjeti: minimalno 5 godina radnog iskustva na poslovima terenske prodaje pravnim osobama prednost imaju kandidati sa iskustvom u prodaji robe koja se koristi u industrijskim pogonima proaktivnost, spremnost na terenski rad, visoki stupanj etičnosti, komunikativnost i ustrajnost stručna sprema nije uvjet dobro poznavanje rada na računalu (Microsoft office paket) poželjno solidno poznavanje engleskog jezika B kategorija
Nudimo: stalni radni odnos - ugovor o radu na neodređeno vrijeme sa probnim rokom od 3 mjeseca startnu neto plaću od 900 eura uz dodatnu stimulaciju po rezultatima prodaje po isteku probnog roka, svu potrebnu opremu i vozilo 0-24 rad u korektnom i pozitivnom okruženju uz aktivnu pomoć i mentoriranje
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142487327
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje