Komercijalist / komercijalistica web trgovine  HZZ OGLAS

18.04.2024.

Mjesto rada:
RIJEKA, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Talijanski jezik
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Bez naknade
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: organiziranje i vođenje poslova prodaje, komunikacija s kupcima, zaprimanje narudžbi, izrada ponuda, izdavanje računa(Fipos) i naloga za isporuku
administriranje Internet trgovine i portala (Wordpress, CMS)
kvalitetna komunikacija sa kupcima, postprodajna briga
kreiranje i aktivno sudjelovanje u marketinškim akcijama i društvenim mrežama, organiziranje nagradnih igara, promocija, prijevod tekstova, objava radova stručnih suradnika i sl.
Što očekujemo od tebe: 1 godina iskustva
izvrsno znanje talijanskog jezika i/ili engleskog jezika
vozačka dozvola B kategorija
Završen fakultet (ekonomskog, informatičkog smjera i sl.)
odlične komunikacijske vještine, uključujući kreiranje standardne poslovne korespondencije, pisanja i govora na hrvatskom i stranim jezicima (engleski, talijanski)
odlično poznavanje rada na računalu i različitih programa za web dizajn, obradu fotografija, videa i sl.
poznavanje Internet marketinga, Google AdWords i Facebookovih oglašivačkih alata,
iskustvo korištenja različitih CMS alata
znanje Excela, Powerpointa i Worda
aktivno korištenje društvenih mreža i servisa u privatne i poslovne svrhe (Facebook, Twitter, Google+, YouTube, Pinterest, Instagram, Foursquare)
posebno cijenimo samoinicijativnost, poslovni duh orijentiran rezultatu, kreativan pristup radu, točnost, odgovornost, fleksibilnost
Dodatne pogodnosti: Nudimo kreativan i zanimljiv posao u malom, ali uspješnom timu
mogućnost rada od kuće
fleksibilno radno vrijeme
PREDNOST IMAJU KANDIDATI KOJI: - imaju iskustva na sličnim poslovima web prodaje i administriranja WordPress trgovine, marketinga i web dizajna, - koji dobro poznaju opremu i terminologiju kondicijskog treninga, bili su aktivni sportaši ili su aktivni članovi fitness centra - se odlično snalaze u Internet društvenim mrežama, aktivni su na forumima, i sl. Prijave sa životopisom i obrazloženjem zašto si ti osoba koju tražimo poslati na e-mail: [email protected] Razgovor s odabranim kandidatima koji uđu u uži izbor obaviti će se u roku od 15 dana od isteka natječajnog roka, a o ishodu natječaja kandidati će biti izvješćeni u daljnjem roku od 8 dana.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142274129
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje