Knjigovođa-računovođa/knjigovotkinja-računovotkinja  HZZ OGLAS

Poslodavac:
FANON društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu
Mjesto rada:
Petrijanec
Rok prijave:
24.04.2024.

Mjesto rada:
PETRIJANEC, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
pisana zamolba: Vladimira Nazora 126, 42206 Petrijanec
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova: samostalno obavljanje knjigovodstvenih poslova
knjiženje, sastavljanje, knjigovodstvenih isprava i vođenje poslovnih knjiga
kontrola i knjiženje ulaznih i izlaznih računa, bankovnih izvoda, kompenzacija i temeljnica
vođenje pomoćnih knjiga (evidencije kupaca i dobavljača, knjige blagajne, evidencije osnovnih sredstva, kontrola i usklađivanje s Glavnom knjigom)
asistiranje u vođenju posebnih evidencija te sastavljanju i podnošenju prijava, izvješća i potvrda u skladu sa zakonskim propisima o PDV-u, porezu na dohodak i porezu na dobit
knjiženje, kontrola i usklađivanje knjigovodstvenih stanja robno, materijalno, maloprodaja i kooperacija
obračun proizvodnje, priprema inventura skladišta materijalno, robno i maloprodaja
obračun putnih naloga
praćenje, fakturiranje i tarifiranje transportnih usluga
asistiranje u prikupljanju i obradi financijskih podataka za statističke i porezne potrebe, potrebe poslovnih banaka i sl.
asistiranje u sastavljanju izvješća za potrebe upravljanja
asistiranje u pripremi i sastavljanju godišnjih financijskih izvještaja
sudjelovanje u redovnoj godišnjoj zakonskoj reviziji
praćenje važećih zakonskih standarda i propisa
ostali operativni zadaci u okviru poslovanja odjela računovodstva
drugi poslovi u skladu sa stručnom spremom i sposobnostima po nalogu rukovoditelja i direktora

Uvjeti: SSS/VŠS/VSS, ekonomski smjer s naglaskom na financije i računovodstvo
poželjno radno iskustvo najmanje 3 godine na istim računovodstveno-knjigovodstvenim poslovima
poznavanje standarda financijskog izvještavanja i poreznih propisa
napredno korištenje MS Office paket programa
točnost i preciznost, samostalnost, savjesnost i odgovornost u radu
prednost: iskustvo s proizvodnim knjigovodstvom
vozačka dozvola B kategorije

Mogućnost stalnog zaposlenja.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142497754
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje