Kalkulant za građevinske radove u niskogradnji (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
30.04.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
VIADUKT d.d., Zagreb, Kranjčevićeva 2
UPRAVA DRUŠTVA

Raspisujemo,

NATJEČAJ

KALKULANT ZA GRAĐEVINSKE RADOVE U NISKOGRADNJI (m/ž)
- dva izvršitelja

Opis posla:
• Pregledavanje javnih natječaja i priprema natječajne dokumentacije
• Pronalaženje, izdvajanje i informiranje o javnim natječajima,
• Izrada kalkulacija za ponude, normiranje stavaka,
• Obrada upita i troškovnika,
• Izrada izvoda troškovnika za kooperantske radove, provođenje natječaja za radove kooperanata, provjera i rangiranje ponude kooperanata,
• Objedinjavanje, provjera i verifikacija kalkulacija drugih članova tima za izradu ponude,
• Usuglašavanje kalkulacija, izrada ponudbenog troškovnika i autorizacija ponuda.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo:
• SSS/VŠS/VSS građevinskog smjera,
• Najmanje 3 godina radnog iskustva u području kalkulacija u građevinarstvu niskogradnje,
• Tehnička znanja u domeni građevinarstva, razumijevanje poslovnih procesa i procedura, industrijskih trendova i poslovne strategije,
• Visoka motiviranost, proaktivnost, ustrajnost i predanost ostvarenju zadanih ciljeva,
• Organiziranost, komunikativnost i usmjerenost timskom radu,
• Aktivno znanje engleskog jezika, Njemački jezik (prednost),
• Aktivan rad na računalu (MS Office, MS Outlook, AutoCAD),
• Vozačka dozvola B kategorije, spremnost na službena putovanja.

Ponude s dokazom o ispunjavanju traženih uvjeta, u pisanom obliku, molimo dostavite u roku od 8 dana na adresu:

VIADUKT d.d., Kadrovska služba, ZAGREB, Kranjčevićeva 2,
ili na e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine