Junior Developer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
27.10.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
H&D INFO posluje od 2006. godine s primarnim profilom integracijske IT tvrke. Danas smo jedni od vodećih integratora i pružatelja service/help-desk podrške u Hrvatskoj. Na projektnoj osnovi isporučujemo cjelovita rješenja informacijsko komunikacijskih sustava i to od poslužiteljske i mrežne infrastrukture do kompleksnih aplikativnih rješenja i podrške cjelokupnim IT sustavima.

Zbog širenja poslovanja u Hrvatskoj i regiji i povećanja razvojnog tima, tražimo razvojnog inženjera - JUNIOR DEVELOPERA (JD)
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Za poziciju JUNIOR DEVELOPERA (JD) tražimo razvojnog inženjera s OSNOVNIM poznavanjem sljedećih tehnologija:
- C# programski jezik
- MVC
- ADO.NET i Entity Framework
- Rad s bazama podataka (SQL Server 2008 ili noviji, Oracle 11g ili noviji)

PREDNOST je poznavanje i sljedećih tehnologija:
- Osnove HTML-a i CSS-a radi suradnje s inženjerima korisničkog sučelja
- Javascript/jQuery
- AJAX
- Web Forms

Opći uvjeti:
- Odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- Razvijena želja za učenjem, edukacijom i napredovanjem
- Sposobnost sudjelovanja u izvršavanju zadaća
- Sudjelovanje na projektu (poslovni ili edukacijski projekt) uz dokaz

Molbu i životopis molimo pošaljite Brzom prijavom.
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno