Junior asistent/ica marketinga i administracije  HZZ OGLAS

POSSESSO NEKRETNINE d.o.o. za posredovanje u prometu nekretnina
Mjesto rada:
Pula-Pola
Rok prijave:
25.04.2024.

Mjesto rada:
PULA-POLA, ISTARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike excel
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
20 sati tjedno
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: Svakodnevna komunikacija sa strankama u živo, telefonom, mailom, putem društvenih mreža
Odgovornost za točnost pri unosu i ažuriranju baze podataka o nekretninama
Sudjelovanje u pripremi i uređivanju oglasa za oglašavanje na specijaliziranim portalima za nekretnine
Priprema marketinških sadržaja (fotografije, tekstovi) u svrhu promocije na društvenim mrežama – Facebook, Instagram
Briga o svim on line portalima i ažurnosti istih
Podrška u planiranju i koordiniranju sastanaka i drugih aktivnosti vezanih za poslovanje
Pravovremeno distribuiranje potrebnih informacija svim članovima tima
Briga o općem funkcioniraju ureda u administrativnom smislu

Što ti nudimo? Odličnu atmosferu i fleksibilno radno vrijeme
Sredstva za rad – mobitel / laptop
Poticajne bonuse za dobro obavljen posao i plaćenu edukaciju

Uvjeti: IT vještine – MS Office paket s naglaskom na Excel i Outlook
Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu (razina B2-C1)
Dobro poznavanje društvenih mreža (Facebook, Instagram)
Iskustvo rada na istim ili sličnim pozicijama (poželjno ali nije uvijet)

Potencijalni kandidati trebaju biti sposobni za samostalan i timski rad, imati inicijativu, biti proaktivni i točni u obavljanju svojih zadataka. Također, kvalitetno pismeno izražavanje na hrvatskom jeziku bit će važno za komunikaciju s klijentima i kolegama. Ukupno gledajući, ovo je dinamična uloga koja kombinira različite zadatke iz područja marketinga i administracije. Possesso nekretnine d.o.o. ovlaštena je i licencirana agencija u prometu nekretninama na području Republike Hrvatske.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142563072
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje