IT specijalista za procesne računalne sustave (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
20.09.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Zapošljavamo

IT SPECIJALISTA ZA PROCESNE RAčUNALNE SUSTAVE (m/ž)
(mjesto rada Zagreb)

Vaš profil:
Kao član globalnog IT tima za procesne računalne sustave Vaše odgovornosti uključivat će:

• sudjelovanje u definiranju, razvoju, implementaciji
i odražavanju procesnih računalnih sustava (MES Manufacturing Execution System i OEE - Overall
Equipment Efficiency)
• sudjelovanje u planiranju, definiranju i poboljšavanju tehničkih i funkcionalnih karakteristika procesnih računalnih sustava
• sudjelovanje u testiranju, verifikaciji, kvalifikaciji i validaciji procesnih računalnih sustava
• aktivnosti oko integracije procesnih računalnih sustava sa sustavima automatizacije i ostalim poslovnim sustavima (ERP, Bl)
• sudjelovanje u projektima implementacije na različitim Tevinim lokacijama
• sudjelovanje u izradi i odobravanju projektne
dokumentacije (URS, FS, Analiza rizika, Test Plan)
• organiziranje i održavanje edukacija korisnika
• izradu metodologije i organizaciju tehničke podrške za sve sudionike podrške
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VSS iii minimaino 300 ECTS- FER, PMF iii srodni tehnički fakulteti
• minimaino dvije godine iskustva u radu s procesnim
računalnim sustavima u proizvodnji predstavljati će
prednost
• odlično znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• spremnost na rad u internacionainom okruženju

Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru i udovoljavate navedenim uvjetima, svoju ponudu i životopis dostavite do 20. rujna putem:
Linka za prijavu
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine