Instalater/ka-monter/ka fotonaponskih elektrana  HZZ OGLAS

Xsolar j.d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Virovitica
Rok prijave:
30.04.2024.

Mjesto rada:
VIROVITICA, VIROVITIČKO-PODRAVSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: Tražimo osobu za poslove na montaži fotonaponskih elektrana. Provođenje mjerenja površina krova na lokaciji solarne elektrane, montaža solarne elektrane na osnovu pripremljene tehničke dokumentacije, puštanje elektrane u pogon te nadziranje njenog rada, postavljanje konstrukcija, ormara i dodatne opreme i prijevoz robe. Prednost imaju osobe sa završenom srednjom školom tehničkog/elektro smjera. Uvjeti Osoba koju tražimo trebala bi: - imati želju za stjecanjem novih znanja i učenjem, - biti precizna, temeljita i odgovorna osoba, samostalna u radu - imati minimalnu stručnu spremu: četverogodišnji elektrotehnički smjer - imati vozačku dozvolu: B - Iskustvo/sposobnost rada na visini - biti spremna na terenski rad - unutar Republike Hrvatske - posjedovati vještine: rukovanje električnim alatima i strojevima potrebnim za rješavanje svakodnevnih zadataka Stručna sprema: Srednja stručna sprema Što nudimo - stalni radni odnos - moderno radno okruženje - mogućnosti individualnog razvoja i otvorenu kulturu komunikacije - stimulativna primanja Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142631540
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.