Google AdWords / SEO stručnjak (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
12.12.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo Google AdWords stručnjaka za izvršenje slijedećih poslova:
- planiranje, postavljanje i optimizacija Google Adwords kampanja
- svakodnevan rad s Google AdWords kampanjama
- nadgledanje kampanja i izvještavanje klijenata
- onsite i offsite SEO optimizacija.
Posebne pogodnosti:
- stimulativna primanja s mogućnošću napredovanja
- edukacije i sudjelovanje na tematskim konferencijama kao i rad na profesionalnom razvoju
- rad u opuštenom timskom okruženju s mladim ljudima
- sudjelovanje na inovativnim projektima
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

- iskustvo u radu s Google AdWords platformom minimalno 1 godinu
- iskustvo u radu s Google Analytics platformom minimalno 1 godinu
- iskustvo s SEO-om
- iskustvo s Facebook oglašavanjem
- poznavanje principa online marketinga
- poznavanje osnova strukture web stranica
- istaknut interes za marketing i inovativnost
- Google AdWords / Analytics certifikati

Tražimo sposobnu i samoinicijativnu osobu koja će svojim radom i idejama doprinijeti radu tima kao i svom osobnom i profesionalnom razvoju. Idealna kandidatkinja ili kandidat ima iskustvo u navedenim poslovima, samostalan/a je u svome radu i trudi se biti u toku s novostima i trendovima na području SEO-a, Interneta, online i društvenih medija. Od kandidata očekujemo da su upoznati s osnovama marketinga i poznaju online mogućnosti oglašavanja; tradicionalne i inovativne.
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina