Front office manager (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka / Opatija
Rok prijave:
25.03.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis posla:
- uspostavlja, razvija i održava poslovne kontakte s postojećim i potencijalnim novim klijentima/partnerima kako bi mogućnosti za prodaju proizvoda/usluga bile dostupne i učinkovitije
- telefonskim pozivima i osobnim posjetima (po potrebi), i elektroničkom poštom prezentira proizvode i usluge
- izgrađuje bazu potencijalnih klijenata koristeći različite izvore
- aktivno vodi bazu postojećih i potencijalnih klijenata (CRM)
- istražuje potrebe klijenata kako bi na najbolji način zadovoljio njihove potrebe
- izrađuje jasne, gramatički i sadržajno točne ponude te ima visoko razvijene komunikacijske vještine koje mu pomažu da ponudu prezentira na optimalan način
- planira i realizira prodajne strategije u dogovoru sa nadređenim
- izgrađuje i redovno obnavlja znanje o proizvodima uvjetima na tržištu te proizvodima konkurencije
- kontinuirano prati trendove na područjima aktivnosti te kroz osobnu samo edukaciju (stručna literatura/relevantni izvori) razvija svoja znanja te sudjeluje na predmetnim događajima u branši
- ima orijentaciju i fokus na realizaciju rezultata
Posebne pogodnosti:
- mogućnost napredovanja
- mogućnost partnerskog odnosa
- fiksni i stimulativni dio
- mobilni uređaj
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, honorarni posao / freelance

Znanja i kvalifikacije:
- napredno poznavanje rada na računalu (MS Office paket)
- motiviranost, usmjerenost na ciljeve i predanost u njihovom ostvarivanju
- završenu SSS,VŠS ili VSS
- prednost kandidatima sa prodajnim iskustvom i sposobnost da prodajne leadove pretvori u prodajne rezultate
- visoko razvijene komunikacijske vještine
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine