Elektroinstalater/elektroinstalaterka  HZZ OGLAS

6 dana do isteka
Tehnomatic društvo s ograničenom odgovornošću za usluge, proizvodnju i trgovinu
Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
27.05.2024.

Mjesto rada:
NJEMAČKA
Broj traženih radnika:
4
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
mobitel: 092 2927678
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis posla: - izvođenje električnih instalacija prema tehničkim specifikacijama - održavanje i popravak električnih sustava i opreme - rješavanje problema i dijagnostika kvarova - suradnja s timom radi postizanja zajedničkih ciljeva - poštivanje sigurnosnih standarda i propisa - poznavanje Profibus/Profinet
Uvjeti: - završena srednja škola - poželjno poznavanje Njemačkog ili Engleskog jezika - vozačka dozvola B kategorije - odgovornost i samostalnost u radu - usmjerenost ka timskom radu - obveza pridržavanja sigurnosnih propisa te propisa vezanih uz zaštitu na radu - uz navedeno dolaze u obzir i pomoćni radnici koji su voljni učiti posao
Poslodavac nudi: - rad na terenu po principu 4/1 (4 tjedna rada, 1 tjedan slobodno) - rad u profesionalnom i dinamičnom timu u ugodnoj radnoj okolini - rad u ozbiljnoj i odgovornoj firmi - mogućnost doškolovanja, prekvalifikacije, certificiranje - rad s visokokvalitetnom tehničkom opremom
Mjesto rada: Njemačka.
Prilikom rada u inozemstvu posao se obavlja temeljem ugovora o poslovnoj suradnji (izaslani/e radnici/e). Poslodavac pribavlja A1 potvrdu, snosi troškove putovanja do mjesta rada i osigurava smještaj u inozemstvu
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
143038226
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje