Električar / Elektromonter (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
10.04.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Zbog povećanog obujma posla tražimo nove

električare/elektromontere (m/ž)
za rad u NJEMAČKOJ

• elektroinstalacijski radovi novogradnje/starogradnje
• izrada elektroinstalacija industrijskih objekata
• montiranje razvodnih ormara te spajanje istih
• drugi elektromontažni radovi.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
• poželjno znanje njemačkog jezika
• najmanje 3 godine radnog iskustva na istom području rada
• pouzdanost, točnost i marljivost
• sposobnost za rad na visini
• osnovno čitanje elektro planova
• spremnost za rad u inozemstvu
• vozački ispit B kategorije (preporučljivo).

Nudimo:

Zaposlenje na određeno vrijeme, s punim radnim vremenom te mogućnost produljenja ugovora na dugi rok, zaposlenje na neodređeno vrijeme.

Osiguravamo stimulativno plaćanje, prijevoz i smještaj, dobre uvjete rada, mogućnost osposobljavanja i napredovanja.

Molimo prijavite se putem donje 'Brze prijave' ili na e-mail: [email protected]
Potrebno radno iskustvo:
tri godine