Dostavljač (m/ž)

Mjesto rada:
Ogulin / Split / Dubrovnik
Rok prijave:
23.03.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
aROMA gelato je sinonim za potpuno prirodni, artizanski gelato i vodeći brend u ovoj djelatnosti na području Hrvatske i regije. Dostupan je na preko 50 lokacija diljem Hrvatske, od Istre i Dalmacije pa sve do Dubrovnika i Hvara u sklopu vlastitih maloprodajnih poslovnica te franšizernih partnera i HoReCa kupaca. U narednih nekoliko godina planiramo proširenje na više od 100 lokacija diljem Hrvatske, kao i diljem zemalja EU-a. Temelj našeg poslovanja su svakako naši nasmijani zaposlenici, moderne i divno uređene gelaterije, visoka razina standarda popraćena slatkim zadovoljstvom, širokom paletom okusa i zanimljivih must try kombinacijama.

Pojačavamo naš tim i tražimo pouzdanu, samostalnu i organiziranu osobu za radno mjesto:

Mjesto rada: Ogulin / Split / Dubrovnik

GLAVNE ODGOVORNOSTI:

• Upravljanje dostavnim vozilom unutar Hrvatske
• Dostava i predaja robe sukladno pratećoj dokumentaciji
• Odgovornost za predaju robe
• Briga za čistoću i ispravnost vozila
• Sudjelovanje u utovaru i istovaru robe
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
OD TEBE OČEKUJEMO:
• SSS/KV
• Vozačka dozvola minimalno B kategorije
• Poželjno radno iskustvo od najmanje 1 godine na istim ili sličnim poslovima
• Samostalnost i odgovornost
• Prednost: iskustvo u vožnji većih dostavnih vozila, kombija ili kamiona
• Dobra sposobnost komunikacije sa nadređenima i suradnicima

NUDIMO TI:
• Rad u ugodnom i profesionalnom okruženju
• Stabilna primanja s plaćenim putnim troškovima (službene kartice za gorivo i ENC)
• Dinamičan rad u rastućoj kompaniji te mogućnost profesionalnog razvoja

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina