Djelatnik / djelatnica za radioničko-bravarsku proizvodnju metalnih konstrukcija ukrasa  HZZ OGLAS

Danas istječe
ZIMA SVJETLOSNE DEKORACIJE za proizvodnju, trgovinu, društvo s ograničenom odgovornošću
Mjesto rada:
Solin
Rok prijave:
29.04.2024.

Mjesto rada:
SOLIN, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Bez naknade
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: ('willpower, art and technology') Proizvodnja inox ili aluminij dekorativnih dizajna raznovrsnim 'finim' bravarskim radovima ručnim i strojnim procesima - stalno radno mjesto Radovi su savijanje, zavarivanje, bušenje, strojno bojanje i krivljenje. Potrebno je imati ili steći mehaničke radne navike. Poznavanje raznih strojeva i alata, čitanje radioničkih nacrta i korištenje računala je dobrodošlo. Traži se odgovornost, samostalnost, kooperativno, proaktivno ponašanje i zainteresiranost, sklonost inicijativi i dobroj organiziranosti radnog vremena i mjesta. Mogućnost napredovanja. Za djelatnike s iskustvom i traženim vještinama uz pismo preporuke ili pokazni rok - svi uvjeti prema dogovoru. Mjesto rada je Solin, predio Dračevac. Radno vrijeme od 8-16h. Proizvodni program pogledati na www.zima.hr. Ponude isključivo na mail [email protected], molimo navesti u predmetu ime kandidata - NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142191566
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.