Direktor marketinga i razvoja (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
15.07.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Talentor Hrvatska je tvrtka specijalizirana za usluge posredovanja pri zapošljavanju, headhuntinga i HR savjetovanja. Naša snaga su preko 110 konzultanata u 19 zemalja u Europi.

Za našega klijenta, međunarodnu tvrtku tražimo kompetentnu i angažiranu osobu za radno mjesto:

Mjesto rada: Zagreb

Opis posla:
- Definiranje marketing strategije za promotivne aktivnosti na novu tvrtke te za prodaju
- Izrada godišnjih planova
- Definiranje godišnjih budžeta
- Razvoj i upravljanje novim proizvodima
- Upravljanje korporativnim imidžem i brendom
- Razvoj kreativnih rješenja s ciljem povećanja prodaje
- Upravljanje i vođenje članova tima
- Praćenje i analiza tržišta
- Uska suradnja s voditeljima ostalih organizacijskih jedinica
- Redovito izvještavanje prema Upravi
- Svakodnevna suradnja s lokalnim menedžmentom i matičnom tvrtkom u inozemstvu
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- Minimalno 5 godina radnog iskustva na sličnim pozicijama u marketinškim agencijama ili međunarodnim tvrtkama
- VSS/sveučilišni prvostupnik - poželjno ekonomskog smjera
- Izvrsne organizacijske i rukovodeće vještine
- Sklonost modernim tehnologijama i digitalnom marketingu
- Kreativna osoba sa sposobnošću realizacije ideja
- Sklonost strateškom načinu razmišljanja
- Izražene pregovaračke, prodajne i prezentacijske vještine
- Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu, znanje njemačkog jezika je prednost
- Prednost je radno iskustvo u nakladništvu ili izdavačkim djelatnostima
- Prednost je poznavanje prodajnih procesa
- Napredno korištenje MS Office-a
- Aktivni vozač (B kategorija)
- Poznavanje psihologije ponašanja potrošača

Nudimo:
- Vrsta zaposlenja – ugovor na neodređeno s probnim rokom od 6 mjeseci

Ukoliko ste zainteresirani za opisano radno mjesto, molimo Vas da nam uz zamolbu dostavite životopis i popis odrađenih marketinških kampanja putem on-line obrasca ili na e-mail, najkasnije do 15.7.2015.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
pet godina