Direktor / direktorica financijsko-računovodstvenog sektora  HZZ OGLAS

KUTJEVO D.D. ZA PROIZVODNJU I PROMET POLJOPRIVREDNIH I PREHRAMBENIH PROIZVODA
Mjesto rada:
Kutjevo
Rok prijave:
21.04.2024.

Mjesto rada:
KUTJEVO, POŽEŠKO-SLAVONSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
5 godina
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
pisana zamolba: Kutjevo d.d. Kralja Tomislava 1, 34340 Kutjevo
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
OPIS POSLA:
organizira rad u Sektoru i funkcioniranje procesa rada
osigurava financijsku, računovodstvenu i blagajničku funkciju
osigurava efektivne računovodstvene informacije radi donošenja poslovnih odluka
priprema godišnja izvješća o poslovanju, mjesečne i kvartalne obračune te analizira nove poslovne mogućnosti
osigurava primjenu i razvija standarde, procedure i postupke kvalitete rada
podnosi izvještaje Upravi o trenutačnom poslovnom stanju Društva s računovodstvenog gledišta i osigurava najnovije financijske podatke za potrebe poslovanja Društva
prati realizaciju utvrđenih planova poslovanja te o tome izvještava Upravu
koordinira procesima u proračunu i planiranju uz pomoć ekonomskih prognoza i podataka
osigurava efikasne mjere zaštite aktive, naplate tražbina, likvidnosti, tekućih i slobodnih sredstava, zaliha te kontrolira proračune rashoda kapitala
predlaže računovodstvene politike u skladu s MRS (Međunarodnim računovodstvenim standardima) te u skladu s MSFI (Međunarodnim standardima financijskog izvještavanja) i HSFI (Hrvatskim standardima financijskog izvještavanja)
pregovara s bankama o kreditima te utvrđuje mjerila i kriterije za zaduživanje
osigurava kredite uz najniže troškove, smanjuje mogućnosti zaduživanja
savjetuje Upravu o mogućnostima ulaganja i razvija strategije ulaganja
razvija i održava sustave likvidature, računovodstva i izvještavanja poslovnih jedinica
osigurava stalnu edukaciju osoblja u Sektoru, osobito rukovodnog
po potrebi obavlja i druge poslove po nalogu Uprave

UVJETI: VSS ekonomskog usmjerenja; financijsko-računovodstveni smjer
5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
razvijene komunikacijske i organizacijske vještine
upravljanje ljudima
strateška usmjerenost
izražene analitičke vještine
osobna odgovornost
znanje jednog svjetskog jezika
napredno znanje rada na računalu (iskustvo u radu s programskim paketom MS Office: Word, PowerPoint, Excel)
vozačka dozvola B kategorije
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142569431
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje