CRM analitičar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
27.01.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
METRO Cash & Carry Hrvatska kao dio METRO Grupe, jedan je od najuspješnijih veleprodajnih lanaca u svijetu, prisutan u 25 zemalja Europe i Azije, s više od 749 veleprodajnih centara i više od 112.000 zaposlenih. U Hrvatskoj smo prisutni od 2001. s otvorenih 9 veleprodajnih centara, u Zagrebu, Rijeci, Zadru, Splitu, Osijeku, Varaždinu, Puli i Poreču.
Želiš li svoju karijeru razvijati u dinamičnom okruženju, pozivamo Te da nam se pridružiš na radnom mjestu:

CRM analitičar (m/ž), Zagreb
Na ovom radnom mjestu provode se dogovoreni ciljevi radi povećanja broja kupaca, povećanja i praćenja te kontrole prometa u svrhu unapređenja poslovanja METRO C&C

Tvoji zadaci će biti:
• Razvijanje alata i izvještaja za analizu kupaca, obuka korisnika i implementiranje u interne sustave
• Izrada i analiza mjesečnih izvještaja o radu Odjela za odnose s kupcima te predlaganje korektivnih mjera
• Analiza podataka o broju, kvaliteti i strukturi kupaca kao i njihovim navikama
• Korištenje i rad u IT aplikacijama
• Sudjelovanje u osmišljavanju bonus programa te postavljanju ciljeva
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od našeg budućeg zaposlenika očekujemo:
• Visoka stručna sprema, diploma ekonomskog fakulteta (poslovno upravljanje, specijalizacija za marketing, prodaja i srodna područja)
• stručno znanje iz područja marketinga i odnosa s kupcima
• visoka sposobnost implementiranja strategija i koncepata
• izvrsnost u upravljanju promjenama
• izvrsno engleskog jezika, u govoru i pismu
• najmanje 3 godina iskustva u trgovini ili FMCG, prednost internacionalno iskustvo
• Izražene analitičke i statističke sposobnosti te strateško razmišljanje
• Organizacijske sposobnosti koje omogućavaju uspješno pretvaranje analitičkih i statističkih strateških ciljeva u operativne zadatke
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
tri godine