CNC operater / programer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
19.12.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naton ljudski potencijali d.o.o.
traži za klijenta kandidata za radnu poziciju:

CNC OPERATER / PROGRAMER (m/ž), nekoliko izvršitelja

Klijent je specijalizirana tehnološka tvrtka koja se bavi proizvodnjom i prodajom.

Djelokrug rada – osnovni zadaci i poslovi:
- samostalno ili u suradnji s tehnologom proučava nacrte, skice i drugu tehničko-tehnološku dokumentaciju
- prima naloge za rad, preuzima potreban alat –pribor iz skladišta i provjerava ispravnost strojeva prije početka rada
- montira potreban alat (pribor) na strojeve (stezne ili razdiobne glave glodala, noževi i dr.)
- programira sve jednostavnije operacije na strojevima
- učitava CAM programe u strojeve putem PC-a
- priprema alat za obradu na uređaju za mjerenje i prednamještanje
- samostalno ili u suradnji s tehnologom kontrolira ispravnost programa simulacijom
- obavlja kontrolu gotovog proizvoda izrađenog u stroju
- obavlja kovinobrusačke, brusačke, alatničarske i druge složene poslove strojne obrade na programiranim ili neprogramiranim strojevima
- upozorava tehnologa na očite pogreške u tehnološkoj dokumentaciji
- pomaže drugim zaposlenicima koji obavljaju poslove strojne obrade
- posprema radno mjesto, čisti i podmazuje strojeve, te otprema – predaje alat (pribor) u skladište na kraju rada
- obavlja druge poslove prema nalozima poslovođe ili rukovoditelja proizvodnje
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti za radno mjesto:
- VKV ili KV kovinotokar, kovinoglodač, kovinobrusač ili alatničar (ovisno o radnom mjestu)
- obavezne 2 godine radnog iskustva u struci ( ovisno o radnom mjestu)
- rad s PC računalom i poznavanje CAD-CAM-a
- njemački jezik je plus

Pogodnosti:
- stalni radni odnos za klijenta koji je vrlo uspješna tvrtka te ima najmodernije CNC strojeve

Molimo cijenjene kandidate da putem Brze prijave odgovore na navedena pitanja, te da nam pošalju najnoviji i kompletan životopis s kronološki navedenim mjestima rada te kratkim opisom pri svakoj poziciji.

Molimo kandidate koji zadovoljavaju sve uvjete u natječaju da se prijave isključivo putem Brze prijave. Sve ostale prijave nećemo uvažiti.

Kandidate izabrane za osobni razgovor kontaktirati ćemo telefonski.
Zahvaljujemo na Vašoj prijavi.

Naton ljudski potencijali d.o.o. za zapošljavanje ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem klasa UP/I-102-02/14-03/09, urbroj 524-04-02-01/2-14-6
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine