Cnc operater/operaterka  HZZ OGLAS

1 dan do isteka
MODUL društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju namještaja, trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Darda
Rok prijave:
30.04.2024.

Mjesto rada:
DARDA, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: izvedba radnih zadataka vezanih uz proizvodnju namještaja i drugih drvenih proizvoda
čitanje tehničkih i radioničkih nacrta
upravljanje CNC strojevima za proizvodnju namještaja prema unaprijed zadanim programima
pokretanje stroja i podešavanje stroja za određene operacije (priprema alata)
kontrola programa i prilagodba programa za optimalni rad stroja
osiguravanje prijenosa programa u CNC stroj
priprema, kontrola i postavljanje alata i elemenata prije obrade
nadzor rada stroja, operacija na stroju, kontrola obrade, izrada uzornih komada - odnosno prototip proizvoda
kontroliranje pozicije prema dimenzijama prije obrade na stroju
Uvjeti: završena odgovarajuća škola tehničkog ili strojarskog usmjerenje ili bez odgovarajuće škole uz iskustvo na navedenom radnom mjestu
minimalno 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
čitanje radnih naloga i tehničkih nacrta
poznavanje proizvodnog procesa, strojeva za proizvodnju i sredstava rada
poznavanje tehnologije proizvodnje i materijala
Poslodavac nudi: ugovor o radu na određeno s mogućnošću sklapanja ugovora na neodređeno
kontinuirano profesionalno usavršavanje i mogućnost napredovanja
rast plaće proporcionalno ostvarenim rezultatima
bonusi za ostvarene radne rezultate
uvođenje u posao pod vodstvom mentora
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142375829
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje