Čitač - kontrolor m/ž  HZZ OGLAS

25.04.2024.

Mjesto rada:
ZADAR, ZADARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
pisana zamolba: Vodovod d.o.o., Zadar, Špire Brusine 17
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Radni odnos zasniva se na neodređeno vrijeme, uz probni rad u trajanju od 6 (šest) mjeseci.

Uvjeti:
Minimalna razina obrazovanja: Srednja škola u trajanju do 3 godine i škola za KV i VKV radnike,
Mjesto rada: Zadar
Radno vrijeme:puno radno vrijeme
Raspored radnog vremena: prijepodne
Naknada za prijevoz: u cijelosti
Smještaj: nema
Radno iskustvo: 1 godina
Vozačka dozvola: B kategorija

Opis posla: Očitavanje vodomjera po dodijeljenim područjima,
Dostavljanje dlanovnika voditelju radi prijenosa očitanih podataka
Evidentiranje zapaženih problema na terenu te dostava nadležnoj Službi/Odjelu
Otklanjanje sitnih kvarova na terenu
Dijeljenje računa korisnicima vodne usluge
Izvršenje naloga vezano za ažuriranje podataka korisnika vodne usluge
Prijava izmjena uočenih na terenu vezano za lokaciju šahta, izmjenu korisnika vodne usluge i slično
Sredstva za rad i potrošni materijal upotrebljavati efikasno i ekonomično
Primjena pravila zaštite na radu, mjera od požara, zaštite od otrova i zaštite okoliša
Obavljanje i svih ostalih poslova i radnih zadataka po nalogu nadređenih, u okviru stručne spreme i radne sposobnosti, a u skladu s naravi i vrstom poslova koje obavlja,

U prijavi je potrebno navesti osobne podatke: ime i prezime, adresu stanovanja, broj telefona/mobitela i e-mail adresu te priložiti slijedeću dokumentaciju: Životopis;
Dokaz o ispunjavanju uvjeta stručne spreme;
Elektronički zapis o radno pravnom statusu;
(Prilozi pod toč.2. i 3. mogu se dostaviti i naknadno)

Sva tražena dokumentacija (osim životopisa) može se dostaviti u neovjerenoj preslici a dostavljena dokumentacija se ne vraća. Kandidat koji bude odabran, dužan je dostaviti na uvid dokumentaciju u izvorniku.

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu dužni su u prijavi na javni natječaj pozvati se na to pravo i imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.
Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ broj: 121/17. i 98/19.), uz prijavu na Natječaj osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja dužni su priložiti i dokaze o ispunjavanju uvjeta prednosti prema popisu koji je dostupan na web-stranici Ministarstva hrvatskih branitelja.

Između više kandidata koji ispunjavaju uvjete natječaja, Poslodavac zadržava pravo izbora u uži krug kandidata koji će biti pozvani na razgovor. Poslodavac zadržava pravo obaviti i testiranje kandidata.

Prijavom na natječaj kandidati pristaju na obradu svojih osobnih podataka, u svrhu provođenja odabira kandidata. Sa dostavljenom dokumentacijom raspolažemo u skladu s Izjavom o zaštiti osobnih podataka objavljenoj na web stranici Društva https://www.vodovod-zadar.hr/

Prijave za natječaj podnose se putem preporučene pošte na adresu: 23 000 Zadar, Špire Brusine 17 ili osobno na adresu sjedišta društva Vodovod d.o.o., Špire Brusine 17, 23 000 Zadar ili se podnose u elektroničkom obliku na e-mail adresu [email protected] a sve sa naznakom „Natječaj za radno mjesto: Čitač-kontrolor „
Ovaj Natječaj objavljuje se na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i web stranice Društva https://www.vodovod-zadar.hr/

Rok za predaju prijava je 25.04.2024. godine.

Prijave koje ne ispunjavaju uvjete iz natječaja, koje su pristigle van roka za predaju ili koje su nepotpune neće se uzeti u razmatranje.

Kandidati će biti obavješteni o ishodu javnog natječaja.

Vodovod d.o.o. Zadar pridržava pravo poništiti javni natječaj u cijelosti ili djelomično, bez navođenja razloga.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142550524
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje