ASP.net vb Programer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
08.02.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mi smo tvrtka AKTIV marketing i dio smo RINGEIS promotion grupacije koja uspješno posluje još od 1995. godine.
Naši klijenti domaće su i strane tvrtke koje koriste naša programska rješenja bazirana na .NET tehnologijama.
Ukoliko želiš postati dio našeg poslovnog tima, pošalji nam svoj životopis.

Opis poslova:
Razvoj i održavanje online aplikacija i web stranica
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
minimalno 1 godinu radnog iskustva na sličnim poslovima
poznavanje ASP.net tehnologije
poznavanje rada sa SQL bazama podataka
poznavanje Html-a i css-a
dobru snalažljivost
organiziranost
pedantnost u radu

Nudimo:
rad na neodređeno vrijeme uz probni rok
kreativnu radnu okolinu
mogućnost napredovanja

Molimo prijavite se do 08.02.2016. putem donje Brze prijave.
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina