Asistent za administraciju (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
17.02.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Želite li biti dijelom stručnog i dinamičnog tima udruge Igra?

Zapošljavamo kolegicu/kolegu pripravnicu/ka na radno mjesto asistentice/a za administraciju gdje će imati priliku naučiti voditi cjelokupno administrativno i financijsko poslovanje udruge te steći uvid u pripremu, vođenje i provedbu projektnih poslova.

Zapošljavanje će se provesti korištenjem mjere „Rad i staž i prijevoz“ – stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Radi se o zapošljavanju na određeno vrijeme - do 12 mjeseci, s punim radnim vremenom.

Zaposlenica/k će za vrijeme trajanja svog stručnog osposobljavanja imati podršku mentorice i cijelog tima Udruge u svom osobnom i profesionalnom razvoju za vrijeme trajanja zaposlenja.

Za više informacija o ciljevima mjere, visini plaće i ostalim uvjetima obavezno pročitajte ovdje: http://www.hzz.hr/default.aspx?id=11760
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti poslodavca su sljedeći:
- razina obrazovanja: SSS/VSŠ ekonomskog ili upravnog smjera
- IT pismenost, aktivno poznavanje i korištenje MS Office paketa
- C1 razina poznavanja engleskog jezika u razumijevanju, govoru i pismu
- motiviranost i spremnost na učenje i usavršavanje
uz visoko razvijene komunikacijske sposobnosti, pismenost, organiziranost, samostalnost i odgovornost, sklonost timskom radu; vještine planiranja, organizacije i definiranja prioriteta.

Prijave za natječaj primamo do 17. veljače 2016. godine, isključivo putem maila: [email protected]. Obavezni dio prijave podrazumijeva vaš životopis i motivacijsko pismo za radno mjesto na koje se prijavljujete.

Kada govorimo o socijalnoj isključenosti, problemima u ponašanju i mentalnom zdravlju - Udruga Igra danas slovi kao jedan od važnijih aktera u području razvoja i pružanja izvanninstitucionalnih socijalnih usluga u RH, utemeljenih na potrebama direktnih korisnika, stručnjaka i zajednice.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro