Asistent na računovodstveno - poreznim poslovima (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
26.05.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Računovodstvo Soldo d.o.o. osnovano je 1999. godine, nakon čega kontinuirano obavlja djelatnosti vođenja poslovnih knjiga, računovodstvenog i poreznog savjetovanja.

Društvo u kontinuitetu zapošljava prosječno 10 djelatnika.

Tražimo:

• rad na neodređeno vrijeme s probnim rokom od 6 mjeseci;
• izazovan i dinamičan posao u ugodnom i prijateljskom radnom okruženju;
• mogućnost usavršavanja i profesionalnog razvoja;
• suradnja s vrhunskim stručnjacima iz područja.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti za prijavu na natječaj:
• Završen fakultet (VSS) iz područja ekonomskih znanosti:
a) smjer računovodstvo / radno iskustvo nije potrebno, ili
b) ostali smjerovi – najmanje godinu dana relevantnog iskustva u računovodstvu;
• Znanje engleskog jezika B2 razine jezične mape EU;
• Visoka razina informatičke pismenosti.

Što očekujemo od kandidata:
• proaktivnost, inicijativnost, snalažljivost;
• orijentiranost na zadatak i na ostvarivanje rezultata;
• pouzdanost, marljivost, ažurnost, odgovornost, sistematičnost, preciznost;
• sposobnost prilagođavanja timskom radu, kooperativnost, komunikativnost;
• usmjerenost ka uslužnosti prema klijentima;
• otvorenost prema novim znanjima i spremnost na kontinuirano profesionalno usavršavanje.

Molimo prijavite se donjom Brzom prijavom.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro